ÖZEL FORMAMIZI TESLİM ALDIK.
TEŞEKKÜRLER BORNOVA EVKA 3 SPOR …
2022-2023 Sezonu hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Bornova Evka 3 spor kulübü Sportif Direktörü Ümit Arslan ve yönetici Özgür Kara , özel hazırlanmış yeni sezon formasını tarafımıza teslim etti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/11/S0224032-1024x715.jpg)
Bornova’nın parlayan yıldızı Bornova Evka 3 Spor Kulübü, yeni sezon için hazırlanan ve bize özel yaptırdıkları formayı yönetim kurulu adına yönetici Özgür kara ve Sportif direktör Ümit Arslan ile takdim etti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/11/SITE-HABER-bornova-evka3-spor-1024x569.jpg)
Yönetim kurulu olarak çalışmalarımızı takdirle takip ettiklerini belirten Bornova Evka 3 spor kulübü sportif direktörü Ümit Arslan ; ” Yeni sezon için hazırladığımız çok özel formamızı, sizin gibi çok özel bir isme vermek bizim için büyük mutluluk ” mesajını forma ile birlikte iletti.
Biz de spor servisimiz olarak Bornova Evka 3 Spor kulübü sportif direktörü Ümit Arslan ve yönetici Özgür Kara ile yönetim kuruluna , bu güzel jest ve düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz…
HABER : Mustafa ÖZERGENE