Karlık Otomotiv’in Mutlu Günü…
Karlık Otomotiv yönetim kurulu başkan yardımcısı Semih Karlık İlk adımı attı…
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/03/00-2.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/03/04-2.jpg)
Karlık otomotiv yönetim kurulu başkan yardımcısı genç ve başarılı iş insanı Semih Karlık , bundan sonraki yaşamını paylaşmak adına hayat arkadaşı Sedef Öztürk ile nişanlandı. Genç iş insanı Semih Karlık yüzüklerin takılmasının ardından ” Çok heyecanlandım. Ama hayatımıza ve mutluluğumuza çok anlam katan İLK ADIMI ATTIK HAYIRLISI İLE, Rabbim Tamamını erdirsin İnşallah ” ifadelerini kullandı.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/03/01-1.jpg)
Bizlerde spor servisimiz olarak sponsorumuz Karlık otomotiv ailesine ve Sedef Öztürk ile Semih Karlık kardeşimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz…
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE