HABERLERÖZEL HABER

“HER ÇOCUĞA KAPIMIZ AÇIK”

Başkan Barbaros ULU; “Gençlerimizi telefon ve sosyal medya bağımlılığından kurtarmak, onları spora teşvik etmek amacımız.”

ÇELİKSPOR KULÜBÜ’NDEN YENİ SEZON MESAJI: “HER ÇOCUĞA KAPIMIZ AÇIK”

İstanbul Fatih’te 1949 yılından beri futbolun kalbinde yer alan Çelikspor Kulübü, 2023-2024 sezonu öncesi umutlu mesajlar verdi. Kulüp Başkanı Barbaros Ulu, geçmişteki başarıların yanı sıra, geleceğe yönelik planlarını ve hedeflerini basınla paylaştı.

Başkan Ulu, kulübün köklü tarihine değinerek, “1949’da temellerini attığımız Çelikspor, ikinci amatörden birinci amatöre çıkarak, futbol adına önemli başarılara imza attı. 2022-2023 sezonunda yaşadığımız zorluklara rağmen, her zaman üst turları hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Geleceğin futbolcularını yetiştirmek adına altyapıya büyük önem verdiklerini belirten Ulu, “8 yaş grubundan itibaren genç yetenekleri aramızda görmek istiyoruz. Spor, çocuklarımızı olumsuz alışkanlıklardan uzak tutmanın en etkili yoludur. Gençlerimizi telefon ve sosyal medya bağımlılığından kurtarmak, onları spora teşvik etmek amacımız.” dedi.

Kadın futboluna olan ilgisini de dile getiren Ulu, “Kadın futbol takımı kurma hedefimiz var. Fatih ilçesindeki kadın futboluna destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu alanda altyapı çalışmalarımız devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

Başkan Barbaros Ulu’nun vurguladığı gibi, Çelikspor Kulübü’nün kapıları tüm genç yeteneklere açık. Yeni sezonla birlikte, kulüp yeni yönetim kadrosu ve sosyal aktivitelerle hem sporcularına hem de ailelerine daha fazla katkıda bulunmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.