HABERLERÖZEL HABER

David Domgjoni Manisa FK’da…

Manisa FK, Ahmetli ve Soma Futbol Okulları turnuvada buluştu…


Manisa Futbol Kulübü, Kosovalı savunma oyuncusu David Domgjoni’yi kadrosuna kattı. Transferle ilgili duygularını ifade eden David Domgjoni, “Hedefi Süper Lig olan bir kulübe geldiğim için mutluyum” dedi.


Manisa Futbol Kulübü, Kosovalı savunma oyuncusu David Domgjoni ile 2 yıllık anlaşma sağladı. Fikri Bayrıl Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Karadağ katıldı. İmza töreninde konuşan yeni transferimiz David Domgjoni, “Manisa Futbol Kulübü’nde olduğum için çok mutluyum. Daha önce de Türkiye’de oynamıştım ve başarılı olmak için yine buradayım. İnşallah hep birlikte hedefimiz olan Süper Lig’e çıkacağız” dedi.
Karadağ, “David Domgjoni takımımıza önemli katkılar sağlayacaktır”
David Domgjoni transferinin takıma hayırlı olmasını dileyen Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Karadağ ise, “Transferde sabırlı ve doğru adımlar atmak istiyoruz. Bu anlamda transfer çalışmalarımız devam ediyor. Bugün David Domgjoni’yi kadromuza katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. David Domgjoni, daha önce bu ligde oynamış bir oyuncu. Takımımıza önemli katkılar sağlayacaktır. Hem David Domgjoni’ye hem de Manisa Futbol Kulübümüze bu transferin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Manisa Futbol Kulübü Ahmetli ve Soma Futbol Okulları Ahmetli’de düzenlenen turnuvada karşı karşıya geldi.
Manisa Futbol Kulübünün Soma ve Ahmetli’de faaliyet gösteren Futbol Okulları turnuva kapsamında bir araya geldi. Ahmetli Alahıdır Stadı’nda düzenlenen turnuvada Futbol Okullarında ter döken sporcular karşılaştı. Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve Ahmetli Kaymakamı Abdullah Kurt’un destekleriyle düzenlenen turnuvada fair-play ruhuyla oynanan müsabakalara, veliler de alkışlarıyla renk kattı.
Manisa FK sevgisi ilçelerde hızla büyüyor
Manisa’nın ilçelerinde yürütülen ve çocukları futbolla buluşturan Manisa FK Futbol Okullarına olan ilgi ve sevgi her geçen gün katlanarak artıyor. Donanımlı antrenör kadrosuyla hizmet veren Manisa FK Futbol Okulları, futbolcu olma hayali kuran çocukların futbolla tanıştığı önemli bir nokta haline gelmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.