ALTINORDU’DAN,BİR TAKVİYE DAHA
ALTINORDU’DAN KADROYA BİR TAKVİYE DAHA…
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altınordu, ara transfer döneminde kadrosunu Ankaragücü’nde forma giyen Erdi Dikmen ile güçlendirdi. Kadrosuna takviyelere devam eden Kırmızı-lacivertli takım, ilk transferini ise Manisaspor FK’dan Kubilay Aktaş’ı yaparak gerçekleştirmişti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/02/SITE-HABER-SABLON-altinordu-2-1024x569.jpg)
Beytullah Baliç Yerleşkesi’nde İdari Direktör Barış Ertosun’unda da hazır bulunduğu imza töreninde Erdi Dikmen, sezon sonuna kadar kendisini Altınordu’ya bağlayan sözleşmeyi imzaladı.