ALTAY İZMİR’E HAREKET ETTİ
ALTAY, Afyon’da başladığı birinci etap kampını bu sabah saatlerinde gerçekleştirdiği antrenman ile tamamladı ve İzmir’e hareket etti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/07/01-2-879x1024.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/07/02-1-930x1024.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/07/04-1-997x1024.jpg)
2023-2024 sezonu hazırlıklarına 4 Temmuz’da Vali Kutlu Aktaş Tesislerinde yaptığı antrenmanla başlayan siyah beyazlı ekip, 8 Temmuz’da Afyon’da başladığı birinci etap kampını bu sabah saatlerinde gerçekleştirdiği antrenman ile tamamladı ve İzmir’e hareket etti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/07/03-1-1024x631.jpg)
Kulüp yönetiminden yapılan açıklamada , ALTAY Profesyonel futbol takımı 3 günlük iznin ardından ikinci etap kamp çalışmalarına 24 Temmuz – 4 Ağustos tarihleri arasında Afyon’da devam edecek.