HABERLERÖZEL HABERTRANSFERLER

“ALPER BUĞAN” HARMANDALI’DA…

Süper amatör lige süper bir başlangıç yapan Harmandalı spor , genç ve başarılı oyuncu Alper BUĞAN’ı renklerine bağladı.

2002 DOĞUMLU BAŞARILI KENAR OYUNCUSU ALPER BUĞAN, FORMAYI GİYDİ VE İMZAYI ATTI.

Süper Amatör lige merhaba diyen Harmandalı spor, 2023-2024 sezonu hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor…

İzmir Taner Savut 1.Amatör küme 2.gruptan namağlup Süper amatör lige çıkan ve geçtiğimiz sezon adından çok söz ettiren Harmandalı spor , hem sezon hazırlıklarına hem de transferlerine devam ediyor. Süper amatör lige süper bir başlangıç yapmak isteyen Harmandalı spor , geçen sezon Aliağa Futbol A.Ş.’ de forma giyen, sağ ve sol kanadı iyi kullanan genç ve başarılı kenar oyuncusu Alper BUĞAN ’ı renklerine bağladı.

Kulüp tesislerinde atılan imza töreninde Başkan Seçkin ALBAZ ve yeni transfer Alper BUĞAN hazır bulundu.

ALPER BUĞAN “ YENİ SEZON, YENİ HEDEFLER, ÇOK MUTLUYUM”

İmza sonrası çok mutlu olduğunu belirten genç oyuncu BUĞAN, “Yeni sezon, yeni hedefler ile Harmandalı spor’da şampiyonluk yolculuğuna çıkıyoruz. Başta Seçkin Başkanımız olmak üzere yönetim kuruluna ve tüm Harmandalı camiasına çok teşekkür ederim. Çok güzel bir sezon bizi bekliyor. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun “ ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ALBAZ “ŞAMPİYONLUK HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA ALPER BUĞAN ARAMIZA HOŞ GELDİN…”

Başkan Seçkin Albaz imza sonrası yaptığı konuşmada ; “Yeni bir sezon ve yeni heyecan ile her zaman olduğu gibi Şampiyonluk hedefleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni transferlerimiz ile gücümüze güç katarak yolumuza devam edeceğiz. Genç ve başarılı oyuncumuz Alper kardeşimize aramıza hoş geldin diyoruz. Tüm camiamız adına hayırlısı olsun. “ şeklinde konuştu.

ALPER BUĞAN KİMDİR ;

26 Mart 2002 İzmir Aliağa doğumlu başarılı oyuncu Alper BUĞAN 2013 yılında Menemen Futbol kulübünde futbola başladı. 11 sezon Menemen futbol kulübünde forma giyen genç oyuncu 2020 yılında profesyonel sözleşmeye imza attı. Geçen sezon Aliağa Futbol A.Ş.’de forması giyen Alper BUĞAN 2023-2024 sezonunda Harmandalı spor için mücadele edecek.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.