TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ…
Denizli’den sonra , Burdur ‘da gol yemeden şampiyon olan İzmirspor, Konya’da Türkiye Üçüncüsü oldu…
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2024/05/11-4.jpg)
İZMİRSPOR 2 – 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESPOR
ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – 76 ilden 129 takımın katılımı ile gerçekleşen 3 etaplı U15 Türkiye Şampiyonasında bugün oynanan maçta Siirt İl Özel İdarespor ile karşılaştı. Türkiye Üçüncülüğünü getiren maçtan şimşekler 2-0 galip ayrılarak büyük bir başarıya imza atarak TFF U15 ligi Türkiye Üçüncüsü oldu.
Genç Şimşeklere galibiyeti ve Türkiye Üçüncülüğünü getiren golleri Emirhan GÖKGÖZ kaydetti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2024/05/13-4.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2024/05/14-1.jpg)
İzmirspor yönetiminden bu büyük ve tarihi başarı için yapılan açıklamada ; “Bizlere bu heyecanı yaşatan, U15 Futbol takımımıza, teknik heyet ve yöneticilerimize teşekkür ederiz. ” ifadelerine yer verildi.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2024/05/12-6.jpg)