ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Toprak Sahalardan Beşiktaş’a…

Daha çok yeni olmalarına rağmen altyapısı ile dikkat çeken Harmandalı spor, Beşiktaş ile köprüleri kurdu…

Altyapı sorumlusu Çayan Çapakçur ; “Tüm gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için gece gündüz mücadeleye devam edeceğiz…”

2023-2024 sezonu İzmir süper amatör ligi 1.grubta bu hafta maçlarına başlayacak olan ve çalışmalarıyla dikkat çeken takımlarından Harmandalı spor üst yapısı kadar Altyapısına verdiği önem ile spor kamuoyunun takdirini kazanmaya devam ediyor. Harmandalı spor başkan Seçkin ALBAZ yönetiminde hem A takım hem de altyapı takımları olarak başarı için hiç durmadan 24 saat çalışmaya devam ediyor.

ÇAYAN ÇAPAKÇUR “Çok yeni olmamıza rağmen böyle bir oluşumun içinde olmak, bizim için gurur verici…”

Harmandalı spor kulübü altyapı sorumlusu Çayan ÇAPAKÇUR daha çok yeni oldukları altyapı takımları her geçen daha iyiye gittiklerini belirtti. Başarılı ve yetenekli gençlerin her zaman önlerini açtıklarını ve onları hayallerine kavuşturmak için yönetim olarak gece gündüz mücadele ettiklerini belirterek ; “Beşiktaş kampına davet edilen iki oyuncumuz Bulut KASIRGA ve Nadir ALBAZ ile istanbul yolculuğuna çıktık. İdmanlara çıkan 2012 doğumlu öğrencimiz Bulut Kasırga, ilk etabı geçerek Beşiktaş alt yapı oyuncu havuzuna dahil olmuş oldu. Belli aralıklarla İstanbul’a davet edilecek olan öğrencimizin gelişimini görmek ve sezon içerisinde gözlemlerini sürdürecek olan Beşiktaş sezon sonunda oyuncumuz için kulübümüzle görüşecek. Çok yeni olmamıza rağmen böyle bir oluşumun içinde olmak bizim için gurur verici. Başta Seçkin başkanımız ve tüm yönetim kurulumuza desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.