ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ…

Kaza geçiren genç sporculara geçmiş olsun ziyareti…

Altınordu Futbol Kulübü, düzenlemiş olduğu Altınordu Futbol Okulları Sömestr Turnuvasına katılan ve dönüş yolunda kaza geçiren sporculara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Altınordu Bölge Futbol Okulları (ABFO) İdari Direktörü Köksal Ferizcan, AFO’lar İdari İşler Sorumlusu Turgay Heptazeler ve AFO’lar Etkinlik Sorumlusu Salih Albayrak, Milas’a giderek kaza geçiren sporcuları ve aileleri ile görüştü.

Geçmiş olsun ziyaretinde Milas AFO Sorumluları Çağrı Arıkan ve Akın Çiçek de yer aldı.
Dün akşam kaza yapan minibüste yer alan Milas Futbol Okulu U11 Sporcusu Efe Böke ve U9 Sporcusu Ediz Çelik, Muğla Devlet Hastanesi’nde yapılan kontrollerin ardından sabah saatlerinde hastaneden taburcu edildi. Sporcuların durumlarının iyi olduğu belirtildi. Altınordu Heyeti Milas AFO’da eğitim gören sporcu Efe Böke’nin babası Milas Kaymakamı Mustafa Böke’yi de evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kaymakam Böke, ziyaretten son derece memnun olduğunu belirterek, “Dün akşam talihsiz bir kaza yaşandı. Altınordu Futbol Kulübü de yaşanan olaydan itibaren hep yanımızda oldu. Allaha şükür kazada bir can kaybımız yok. Benim oğlum da küçük bir kaza geçirdi ancak korkulan bir durum yok. Buraya kadar gelip bizleri ziyaret eden Altınordu Futbol Kulübü’nün yetkililerini de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.