ŞAMPİYON BUCA GENÇLERBİRLİĞİ
SON DAKİKA – U17 Ligi Türkiye Şampiyonası MANİSA 1.etap FİNAL maçı sonrası, İzmir temsilcimiz BUCA GENÇLERBİRLİĞİ adını Türkiye’de son 20 takım arasına yazdırdı…
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/06/22-1-1024x451.jpg)
U17 Ligi Türkiye şampiyonası MANİSA 1.etap 3.maçında BUCA GENÇLERBİRLİĞİ 25 Haziran 2023 Pazar günü finalde Bursa Nilüfer Altınşehir ile karşılaştı. Baştan sona heyecanı düşmeyen final maçında maç 4-4 sona erdi. Penaltı atışları sonrası kazanan İzmir ekibi ve Buca’nın Gençleri Türkiye şampiyonası Manisa etabında ŞAMPİYON oldu.
Normal süresinde 4 gol Kaan Umutlu, Emin Yaylacık ve Arda Uludağ ile Bursa Nilüfer takımı Kendi kalesine attı.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/06/21-1-1024x359.jpg)
Tecrübeli teknik sorumlu Bedrettin KARADAĞ’ın öğrencileri bu galibiyet ve şampiyonluk sonrası Türkiye şampiyonası yolculuğuna devam ederek, adını son 20 takım arasına yazdırdı…
TEBRİKLER BUCA GENÇLERBİRLİĞİ YÖNETİMİ , TEBRİKLER BEDRETTİN HOCA VE ÖĞRENCİLERİ, TEBRİKLER BUCA GENÇLERBİRLİĞİ AİLESİ…
HABER : Mustafa ÖZERGENE