ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“MUTLUYUZ, GURURLUYUZ…”

Başarılı Teknik sorumlu Özay Yücel ; “Kısıtlı imkanlarla büyük hedeflere yürüyen bir kulübüz…”

KEMALPAŞA 1923 SPOR U17 TAKIMI FİNAL BİLETİNİ ALMAK İSTİYOR…

13 Grup ve 129 takım arasında İzmir finallerine adını yazdıran Kemalpaşa 1923 spor Yarı final maçı için 3 Haziran 2023 Cumartesi günü sahaya çıkıyor. Bu maçı kazanıp İzmir’de son 10 takım arasına kalmak isteyen Kemalpaşa 1923 spor kulübünün başarılı teknik adamı Özay Yücel ” Öncelikli hedefimiz Türk futboluna oyuncu kazandırmaktır. Kısıtlı imkanlarla büyük hedeflere yürüyen bir kulüp olduğumuzu yaptığımız başarıların tesadüf olmadığını spor kamuoyuna gösterdik. Mutluyuz ve Gururluyuz…” dedi.

Sayfamıza çok özel açıklamalarda bulunan Şampiyon hoca Özay Yücel çok önemli maç öncesi sözlerine şu şekilde devam etti. ;

“Kemalpaşa 1923 spor kulübü olarak kısıtlı imkanlarla 35 metre bir halı sahada her yaş gurubunda şampiyonluk ve final yaşayan bir takım olarak elimizdeki şartlar ne kadar zor olsa da en iyisini yapıp başarılı oluyoruz. Tabi ki amacımız her yaş gurubunda Şampiyonluktur. Ama öncelikli hedefimiz Türk futboluna oyuncu kazandırmaktır. Kısıtlı imkanlarla büyük hedeflere yürüyen bir kulüp olduğumuzu yaptığımız başarıların tesadüf olmadığını gösterdik. Bu başarılarda çok çalışmak, çok büyük emek olduğunu her sene olduğu gibi bu yılda göstermiş olduk. Kemalpaşa 1923 spor kulübü olarak Her zaman en iyisi olması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz ve Türk futboluna oyuncu kazandırmaya da devam edeceğiz. Şampiyonluklar tabi ki önemlidir emeğinin karşılığını aldığınızda bu sizin bir sezonluk yorgunluğunuzu unutturuyor. Bizler şampiyonluktan önce. Cocuklarımızın geleceğini düşünüyoruz. İnşallah bu sezon sonunda bir çok oyuncumuzu profesyonel kulüplerin istediği şekilde göndereceğiz. U17 takımımızın antrenörlüğünü yapan. Mehmet Zeki Sibir ve özge Doğan Ovat hocalarımızın emeklerine sağlık. İnşallah bir Türkiye şampiyonasını kazanan ekip olacaklar. Başarının mimarlarını kutluyorum…”

  • Kemalpaşa 1923 spor Yarı final maç programı şu şekilde ;
  • KEMALPAŞA 1923 SPOR – ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR – 13:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.