ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“Mutluyuz, Gururluyuz…”

U14,U16 ve U18 Yaş gruplarında İzmir finallerine adını yazdıran İzmir Bahçelievler Elit spor ‘da Play-Off heyecanı başladı…

İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR U18 TAKIMI

İzmir U14, U16 ve U18 liglerinde başarılı bir sezon geçiren play-off oynama şansı elde eden İzmir Bahçelievler Elit spor başkanı Oktay Yücel “Çok mutuyuz. Tüm teknik heyetimizi ve oyuncularımı kutluyorum ” dedi.

İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR U16 TAKIMI

2022-2023 sezonu 3 yaş kategorisinde güzel bir sezon geçirdiklerini belirten başkan Oktay Yücel “Yoğun ve güzel bir sezon sonunda 3 takımımızın da İzmir finallerinde yer alması bizleri çok mutlu etti. Amatör olarak çok zor şartlarda bu başarıların gelmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. Teknik sorumlumuz Cüneyt İdiz hocama çok teşekkür ediyorum Her grupla tek tek ilgileniyor. Sezon başında U16 ve U18 sorumlumuz Yücel Erdoğan hocamızın emeklerini de unutmuyoruz. Buralara gelmemizde tecrübesi ve çalışmalarıyla kulübümüze büyük katkı verdi. Yücel hocamıza çok teşekkür ediyorum . U14 -Onur Erçetin hocamız, U16 ve U18 takımı sorumlusu Sedat Sun hocamıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Çok büyük emek harcayıp bizleri İzmir finallerine taşıdılar. İnşallah burada da en iyi şekilde mücadele etmek istiyoruz. Şimdiden tüm Play-Off takımlarımıza başarılar diliyorum. ” ifadelerini kullandı.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR U14 TAKIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.