İZMİR U18 LİGİNDE 2.HAFTA…

2022-2023 Sezonu, Müşfik Talaz İzmir U18 ligi tüm heyecanıyla devam ediyor…

2022- 2023 Müşfik Talaz İzmir U18 ligi 2.hafta maçları tüm heyecanıyla oynandı. 15 grup 112 takım ile başlayan ligde seyircilerin coşkulu sevinçleri ile toplar 2.haftada da ağlarla bol bol buluştu. 24-25 Eylül 2022 tarihlerinde oynanan Müşfik Talaz İzmir U18 liginde ilk hafta gruplarda oynanan maçlar ve sonuçlar şu şekilde oluştu ;

1.GRUP

  • AĞA SPOR  1 – 4  YENİ FOÇA SPOR
  • BERGAMA BELEDİYE SPOR  1 – 1  DİKİLİ BELEDİYE SPOR
  • ASARLIK GENÇLİK SPOR  0 – 5  KOYUNDERE GENÇLİK SPOR
  • ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR  9 – 1  BERGAMA YILDIZLAR SPOR

2.GRUP

  • ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR  2 – 1  DENİZ SPOR
  • ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR  5 – 2  DEDEBAŞI SPOR
  • KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR  2 – 0  FİKRİ ALTAY SPOR
  • YEŞİLTEPE SPOR  0 – 2  ÇİĞLİ MALTEPE SPOR

3.GRUP

  • DADAŞ SPOR  0 – 5  HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR
  • BOSTANLI SPOR  1 – 2  TELLİBAHÇE SPOR
  • NERGİZ SPOR  1 – 3  MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR

4.GRUP

  • BAYRAKLI BELEDİYE SPOR  1 – 1  BAYRAKLI ÖZGÜR FK
  • KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR  3 – 2  BORNOVA BELEDİYE SPOR
  • BORNOVA 1881 SPOR  3 – 1  NAFİZ GÜRMAN SPOR

5.GRUP

  • ALTINDAĞ SPOR  2 – 2  İZMİR BARBAROS SPOR
  • İZMİRGÜCÜ SPOR  6 – 0  ARMUTLU SPOR
  • YOL SPOR  3 – 3  PINARGÜCÜ SPOR

6.GRUP

  • ALTINIRMAK SPOR  1 – 6  BORNOVA HİTAB SPOR
  • BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR  0 – 2  KEMALPAŞA 1923 SPOR
  • GÖKOVA SPOR  2 – 3  ÇAMDİBİ SPOR

7.GRUP

  • BORNOVA MEVLANA GENÇLİK  1 – 3  ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ
  • ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR  0 – 3  ULUCAK SPOR
  • ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK  6 – 2  DOĞANLAR SPOR

8.GRUP

  • 1923 ALSANCAK SPOR  0 – 2  GÜLTEPEGÜCÜ SPOR
  • 1925 GENÇLİK VE SPOR  1 – 3  GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR
  • ÜLKÜ SPOR  1 – 2  TOROSGÜCÜ SPOR
  • EFELERGÜCÜ SPOR  0 – 3 (HÜKMEN) BASMANE ALTINPARK SPOR

9.GRUP

  • BUCA BELEDİYE SPOR  4 – 0  HİLAL SPOR
  • BUCA EFELER SPOR  0 – 1  ŞİRİNYER SPOR
  • İZMİR DEMİR SPOR  6 – 1  İZMİR ATİLLA SPOR
  • TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946  2 – 3  EVKA-1 SPOR

10.GRUP

  • 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR  2 – 4  GÜRALTAY SPOR
  • BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK  0 – 0  GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.
  • KOZAĞAÇ SPOR  2 – 3  İŞÇİEVLERİ SPOR
  • KURUÇEŞME SPOR  2 – 2  BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

11.GRUP

  • DÖRTYOL SPOR  0 – 3  İZMİR 1461 SPOR
  • İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR  4 – 0  YEŞİLYURT SPOR
  • KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR  1 – 3  KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ

12.GRUP

  • İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ  0 – 10  KARABAĞLAR SEVGİ SPOR
  • KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK  3 – 2  SMYRNA ATLETİK SPOR
  • LİMONTEPE GENÇLİKSPOR  2 – 5  KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ

13.GRUP

  • GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ  5 – 0  GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK
  • SARNIÇ GENÇLİKSPOR  3 – 1  MİNİKORDU SPOR
  • İZMİRSPOR  6 – 0  SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR

14.GRUP

  • BAYINDIR SPOR  1 – 4  MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR
  • BEYDAĞ BELEDİYESPOR  0 – 3 (HÜKMEN) MENDERES BLD. ÖZDERE SPOR
  • TİREGENÇ 1970 SPOR  0 – 6  ÖDEMİŞ SPOR
  • TORBALI SPOR  5 – 3  KİRAZ 1 EYLÜL SPOR

15.GRUP

  • BALÇOVA BELEDİYE TERMAL  7 – 1  BALÇOVA SPOR
  • ÇEŞME BELEDİYE SPOR  1 – 1  SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR
  • GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR  6 – 0  GÜMÜLDÜR SPOR

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.