İZMİR U16 LİGİNDE 1.HAFTA…
2022-2023 Sezonu, Ali Rıza Leblebici İzmir U16 ligi tüm heyecanıyla başladı…
2022- 2023 ALİ RIZA LEBLEBİCİ İzmir U16 ligi 1.hafta maçları tüm heyecanıyla oynandı. 16 grup 120 takım ile başlayan ligde toplar ağlarla bol bol buluştu. 24-25 Eylül 2022 tarihlerinde oynanan İZMİR U16 liginde 1. hafta gruplarda oynanan maçlar ve sonuçlar şu şekilde oluştu ;
1.GRUP
- DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ 0 – 8 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
- ALİAĞA GENÇ SPOR 3 – 0 DİKİLİ BELEDİYE SPOR
- BERGAMA BELEDİYE SPOR 4 – 1 BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ
2.GRUP
- KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR 3 – 5 ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR
- ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR 0 – 3 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR
- FOÇA BELEDİYE SPOR 0 – 3 ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ
3.GRUP
- KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR 0 – 6 DADAŞ SPOR
- GÜZELTEPE DOĞU GENÇLİK 1 – 13 GÜZELTEPE GENÇLİK
- HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR 4 – 2 HARMANDALI SPOR
4.GRUP
- FİKRİ ALTAY SPOR 1 – 8 DENİZ SPOR
- ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR 0 – 1 DEDEBAŞI SPOR
- MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR 0 – 8 KARŞIYAKA YALI SPOR
- KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR 1 – 1 TELLİBAHÇE SPOR
5.GRUP
- BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ 7 – 0 NAFİZ GÜRMAN SPOR
- KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR 6 – 0 BAYRAKLI ÖZGÜR FK
- 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR 0 – 7 BORNOVA BELEDİYE SPOR
- YOL SPOR 0 – 5 İLKADIM SPOR
6.GRUP
- BORNOVA HİTAB SPOR 3 – 0 ULUCAK SPOR
- İZMİR BARBAROS SPOR SİNANCILAR SPOR
- İZMİRGÜCÜ SPOR 0 – 3 BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR
- MEVLANA KONURCA SPOR 5 – 1 BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.
7.GRUP
- ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 0 – 13 PINARGÜCÜ SPOR
- BORNOVA 1881 SPOR 3 – 0 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
- ÖZÇAMDİBİ SPOR 6 – 0 ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK
8.GRUP
- GÖKOVA SPOR 0 – 5 YENİ EVKA-4 SPOR
- GENÇ ÖZGÜR SPOR 0 – 3 ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR
- ÇAMDİBİ SPOR 4 – 0 BORNOVA KANDERE SPOR
9.GRUP
- EŞREFPAŞA SPOR 3 – 0 EFELERGÜCÜ SPOR
- KARABAĞLAR SEVGİ SPOR 0 – 3 İZMİR ATİLLA SPOR
- BASIN SİTESİ SPOR 1 – 5 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK
- ESKİ İZMİR GENÇLİK 0 – 8 BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ
10.GRUP
- KARABAĞLAR BARIN SPOR 0 – 10 GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR
- ÜLKÜ SPOR 0 – 4 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ
- İZMİR 1461 SPOR 2 – 3 İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR
11.GRUP
- 1923 ALSANCAK SPOR 3 – 0 İZMİR DEMİR SPOR
- İZMİR BELEDİYE SPOR 1 – 1 GÜLTEPEGÜCÜ SPOR
- EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 – 0 ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR
- BUCA EFELER SPOR 0 – 10 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
12.GRUP
- BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK 0 – 7 ŞİRİNYER SPOR
- ÖZEN SPOR 3 – 2 KURUÇEŞME SPOR
- BUCA BELEDİYE SPOR 15 – 1 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR
- İŞÇİEVLERİ SPOR 3 – 0 GÜRALTAY SPOR
13.GRUP
- KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK 0 – 3 SMYRNA ATLETİK SPOR
- İZMİRSPOR 3 – 1 MİNİKORDU SPOR
- KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ 3 – 0 BALÇOVA İDMAN YURDU SPOR
- BALÇOVA SPOR 0 – 3 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL
14.GRUP
- TORBALI SPOR 3 – 0 GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK
- SARNIÇ GENÇLİKSPOR 3 – 0 MESEV GENÇLİK VE SPOR
- GAZİEMİR GENÇLİK 2 – 6 SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR
15.GRUP
- TİRE 2021 FK 0 – 2 TİREGENÇ 1970 SPOR
- TİRE BELEDİYE SPOR 3 – 0 BAYINDIR SPOR
- BOZDAĞ SPOR KULÜBÜ 6 – 0 ÖDEMİŞ SPOR
- ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR 0 – 3 SELÇUK EFES SPOR
16.GRUP
- ÇEŞME BELEDİYE SPOR 4 – 3 ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ
- GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 2 – 2 ALAÇATI SPOR
- URLA BELEDİYESİ SPOR 2 – 0 YELKİ SPOR
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE