İZMİR U14 LİGİNDE İLK HAFTA…

İlk hafta maçları tüm heyecanıyla oynandı…

İzmir ve Türk futbolunun simge isimlerinden önemli spor adamlarından 2013 yılında kaybettiğimiz, Mustafa Küçükoğullarından yada Namı değer Tatlı Mustafa’nın adı verilen İzmir U14 Liginde ilk hafta maçları oynandı. 14 gruptan oluşan ligde 142 takım mücadele edecek. Bugün başlayan ligde şu ana kadar oynanan maçlar ve sonuçlar şu şekilde ;

(Maç Önü ve maç sonu u14 takım resimlerinizi gönderin sayfamızda haberlerimizde paylaşalım) Maçlar bittikten ve sonuçlar elimize ulaştıkça sayfamız güncellenecektir.

1.GRUP

  • ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR 5 – 1 AĞA SPOR
  • ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 3 – 3 FOÇA BELEDİYE SPOR
  • ALİAĞA GENÇ SPOR 2 – 12 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
  • BERGAMA BAKIRÇAY FUTBOL KULÜBÜ 5 – 1 DİKİLİ BELEDİYE SPOR
  • BERGAMA BELEDİYE SPOR 7 – 0 BERGAMA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
  • BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 6 – 1 YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK

2.GRUP

  • YAHŞELLİ GENÇLİK 4 – 1 TÜRKELLİ SPOR
  • EVKA-5 SPOR 3 – 1 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR
  • KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR (HÜKMEN)3 – 0 EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR
  • ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 3 – 5 DADAŞ SPOR
  • ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR (HÜKMEN)3 – 0 HARMANDALI 35 GENÇLİK ve SPOR

3.GRUP

  • MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM SPOR 1 – 4 ASARLIK GENÇLİK SPOR
  • HARMANDALI SPOR 0 – 9 ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
  • EGEKENT GENÇLİİK (HÜKMEN)3 – 0 ÇİĞLİ MALTEPE SPOR
  • ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR 3 – 0 ALTIN GENÇ SPOR KULÜBÜ
  • GÜZELTEPE GENÇLİK 9 – 1 ALİAĞA KÖRFEZ SPOR

4.GRUP

  • BOSTANLI SPOR – ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR
  • DEDEBAŞI SPOR 1 – 4 KARŞIYAKA
  • DENİZ SPOR 3 – 1 YAMAÇGÜCÜ SPOR
  • FİKRİ ALTAY SPOR 0 – 5 TELLİBAHÇE SPOR
  • İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ 3 – 1 KARŞIYAKA YALI SPOR

5.GRUP

  • ONUR GENÇLİK SPOR 1 – 1 BAYRAKLI BELEDİYE SPOR
  • KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR 0 – 1 BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ
  • BAYRAKLI ÖZGÜR FK 1 – 0 ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ

6.GRUP

  • ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPOR 6 – 0  BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR
  • MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR 1 – 6 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
  • ALTINIRMAK SPOR 10 – 1 İZMİR KARTALLAR SPOR
  • MEVLANA KONURCA SPOR 3 – 2 KEMALPAŞA 1923 SPOR
  • ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK 0 -12 PINARGÜCÜ SPOR

7.GRUP

  • ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR 2 – 2 BORNOVA HİTAB SPOR
  • YOL SPOR 0 – 1 ULUCAK SPOR
  • CANLI SPOR 4 – 0 BORNOVA BELEDİYE SPOR
  • YENİ EVKA-4 SPOR 3 – 5 ÖZÇAMDİBİ SPOR
  • ÇAMDİBİ SPOR 4 – 1 BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.

8.GRUP

  • GÖKOVA SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)İZMİRGÜCÜ SPOR
  • BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR – ARMUTLU SPOR
  • GENÇ ÖZGÜR SPOR 5 – 1 ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR
  • BORNOVA KANDERE SPOR 0 – 5 BORNOVA 1881 SPOR
  • İLKADIM SPOR 6 – 0 NALDÖKENGÜCÜ SPOR

9.GRUP

  • EFELERGÜCÜ SPOR 1 – 3 DAMLACIK SPOR
  • EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 – 0 1923 ALSANCAK SPOR
  • ÜLKÜ SPOR 0 – 3 (HÜKMEN)İZMİR BELEDİYE SPOR
  • EŞREFPAŞA SPOR 0 – 4  İZMİR ATİLLA SPOR
  • GÜLTEPEGÜCÜ SPOR 0 – 4 GRİ SİGORTA GÜLTEPE SPOR

10.GRUP

  • 1925 GENÇLİK VE SPOR 1 – 3 SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR
  • GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ 0 – 6 İZMİRSPOR
  • MESEV GENÇLİK VE SPOR 2 – 7 BASIN SİTESİ SPOR
  • GÜMÜŞORDU GENÇ FK 10 – 1 İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR
  • BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ 4 – 0 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK

11.GRUP

  • SARNIÇ GENÇLİKSPOR 3 – 2 GAZİEMİR GENÇLİK
  • GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK 1 – 5 KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR
  • ATA 1925 SPOR 0 – 4  MİNİKORDU SPOR
  • MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR – ESKİ İZMİR GENÇLİK
  • KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ – KARABAĞLAR SPOR
  • İZMİR 1461 SPOR  9 – 1  SMYRNA ATLETİK SPOR

12.GRUP

  • BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK 0 – 6 BUCA BELEDİYE SPOR
  • BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 15 – 2 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR
  • GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. 0 – 1 ÖZEN SPOR
  • İŞÇİEVLERİ SPOR – KURUÇEŞME SPOR
  • KOZAĞAÇ SPOR 2 – 3  ŞİRİNYER SPOR

13.GRUP

  • ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR 2 – 1 ÖDEMİŞ SPOR
  • SELÇUK ÇAMLIK SPOR 2 – 3 BAYINDIR SPOR
  • SELÇUK EFES SPOR 1 – 0 TORBALI ÇAYBAŞI SPOR
  • TİRE BELEDİYE SPOR 5 – 1 TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR
  • TİREGENÇ 1970 SPOR 0 – 3 TORBALIGÜCÜ GENÇLİK

14.GRUP

  • BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 9 – 0 ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ
  • BALÇOVA SPOR 1 -1  ALAÇATI SPOR
  • ÇEŞME BELEDİYE SPOR 0 – 3 URLA BELEDİYESİ SPOR
  • GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 0 – 8 SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR
  • NARLIDERE BELEDİYE SPOR 8 – 1 ÜRKMEZ SPOR KULÜBÜ

HABER : Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.