ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“Hedefimiz Türkiye Finalleri”

Teknik sorumlu Ahmet Deniz Kayalı; “Gözümüzü Türkiye Finallerine diktik…”

Bülent Meralbaysal İzmir U18 ligi play-off takımlarından Ulucakspor ilk maçında 3-1 galip gelerek Teknik sorumlu Ahmet Deniz Kayalı yönetiminde gözünü Türkiye finallerine dikti.

İzmir U18 ligi Play-Off Kırmızı grupta ilk haftayı 3-1 kazanarak kapatan Ulucakspor’da moraller yerinde. Çok zorlu bir grupta ilk haftayı lider kapatan Ulucakspor, gelecek hafta oynayacağı Çamdibispor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Başkan Yusuf Demir, Teknik sorumlu Ahmet Deniz Kayalı ve yardımcı antrenör Hakan Sezer yönetiminde hedef Türkiye finali olarak belirlendi.

Altyapısı ve üst yapısı ile Türk futboluna iyi bireyler kazandırmak istediklerini belirten teknik sorumlu Ahmet Deniz Kayalı ;

“ULUCAK SPOR’ un altyapısından yetiştim ve hedefimizi TÜRKİYE şampiyonası olarak belirledik. Altyapımızdan yetiştirip Göztepe’ye ve Altay’a birçok oyuncu verdik. Bunyemizde 250 futbolcu bulunmaktadır ve her gurupta hedefleri şampiyonluktur. Bizler iyi oyuncular yetistirmeye devam edeceğiz. “ ifadelerini kullandı.

Başkan Yusuf Demir, “ULUCAK SPOR ‘un geleceği garantide. Ahmet Deniz KAYALI gibi bir hocaları var. Gecesini gündüzüne katarak Türk futboluna her zaman iyi bireyler ve sporcular yetiştirmeye devam ediyor…” dedi.

Bu hafta Kırmızı Grupta oynanan maçlar ve sonuçları şu şekilde ;

  • ULUCAK SPOR 3 – 1 BAYRAKLI BELEDİYE SPOR
  • BORNOVA HİTAB SPOR 1 – 2 BORNOVA KANDERE SPOR
  • KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR 2 – 1 ÇAMDİBİ SPOR

HABER : Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.