GÜZELTEPE YİNE FİNALDE…
SON DAKİKA – İzmir Ogün Uçak U15 liginde adını 5 takım arasına yazdırarak Türkiye Şampiyonasına katılan Güzeltepe Gençlik bir kez daha final biletini aldı…
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/06/11-1-1024x570.jpg)
İzmir’imizi U15 Ligi Türkiye şampiyonası Aydın 1.etap karşılaşmalarında temsil eden Güzeltepe Gençlik ilk gün oynadığı maçta Ramazan Ayvataş’ın attığı gollerle Uşak GSM karşılaşmasından 2-2 beraberlikle ayrıldı..
İkinci gün maçında İzmir ekibi Güzeltepe Gençlik Denizli Bereketli ile karşılaştı. İzmir ekibi mükemmel futbolunu sonuca yansıttı ve sahadan 4-0 galibiyetle ayrıldı.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/06/12-1-1024x559.jpg)
Bu sonuçla adını finale yazdıran finallerin takımı Güzeltepe Gençlik U15 takımının gollerini; Seymen Kızıl(2) ,kayra Yasiboga ve Resul İneci kaydetti .
Güzeltepe Gençlik Pazar günü , İzmir Bozdağ Spor ve Akhisar Yıldırım galibi ile saat -11:00 Aydın 2 nolu yan Sahada karşılaşacak.
HABER : Mustafa ÖZERGENE