ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“Gururluyuz, Mutluyuz…”

Başkan Ahmet Keser ; “Kendi yağımızla kavrulan bir takım olarak Yeni Enis Destan’lar çıkarmaya devam edeceğiz…”

ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – İzmir amatör futbolunun dikkat çeken mütevazi takımlarından Fikri Altay spor kulübü Türk futboluna milli futbolcu Enis Destan’ı kazandırarak adından söz ettirmişti. Fikri Altay spor kulübü başkanı Ahmet Keser “Kendi yağıyla kavrulan, sessiz sedasın hayatta kalmaya çalışan bir kulüp olarak geleceğimiz gençlerimizden yeni Enis Destan’lar çıkarmaya devam edeceğiz.” dedi.

“ZOR İMKANLARIMIZLA, YARIŞMACI TAKIM DEĞİL, YETİŞTİRİCİ TAKIM OLMAYA ÇALIŞIYORUZ.”

Başkan Ahmet Keser, liglere U11 dahil olmak üzere bütün yaş gruplarında katıldıklarını belirterek, “Altyapı koordinatörümüz Mehmet Söker ve Türkiye şampiyonu hocamız Mustafa Sezer ile gece gündüz gençlerimizi hayallerine kavuşturmaya çalışıyoruz. 15 yıldır buradayım. Malzemeci, hoca , yönetici başkan ne dersen de bana. Ne ararsan var bizde. Bir çocuğumuzun elinden tutup onu güzel yerlerde görmek en büyük mutluluğumuz oluyor. İşte en büyük örnek Enis Destan. Hem Trabzonspor, hem de Milli takımımızda onu seyrederken eski günler gözümüzün önünden gitmiyor. Kendisi çok da vefalıdır. Her zaman arar sorar, bir dediğimizi iki etmez sağ olsun.” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN KESER ; “BU SEZON AKADEMİ LİGLERİNE YENİ ENİS DESTANLAR, PIRIL PIRIL OYUNCULAR VERDİK.”

“Her zaman Amacımız yarışmacı takımdan ziyade yetiştirici kulüp olmaya çalışıyoruz. Enis Destan gibi Milli takım formasını giymiş alt yapısı Fikri Altay spor olmanın gururunu yaşamışız. Yine 2023 sezonunda Profesyonel takımlara oyuncular verdik. Bu oyuncuları söyleyecek olursak ;

İslam Gamsız 2008 Bornova Akademi 1877 FK , Bartu Ceylan 2010 Menemen Futbol Akademisi, Gökdeniz Yıldız 2010 Menemen FK Akademi, Emirhan Kuş 2007, Efe Küçük 2007 Menemen FK Akademi, Gökdeniz Korkmaz 2005 Asarlık Spor Bal ligi, Demirhan Gülay 2007 Bornova 1877 FK, Emir Tamer 2007 Bornova1877 FK.”

Sözlerine devam eden başkan Ahmet Keser ; “Kendi halinde kendi yağıyla kavrulan, sessiz sedasız hayatta kalmaya çalışan bir Fikri Altay sporumuzu elimizden geldiğince geleceğimiz gençlerimiz adına devam ettirmeye çalışacağız. Amatörler olarak ayakta durmak çok zor oldu. Ama gençlerimiz için her fedakarlığı yönetim olarak almış bulunuyoruz. Tüm fedakar, cefakar Amatör takımlarımızın yeni sezonu hayırlı ve başarıları daim olsun. ” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.