ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

FORMANIZI, KULÜBÜNÜZÜ TANITIYORUZ…

PARLAYAN YILDIZ ; MARMARİS 1923 SPOR…

Kulübünüzün, Takımınızın ve renklerinizin hikayelerini, spor kamuoyu ile paylaşmak ister misiniz ?
Kulübünüzü, Takımınızı ve renklerinizi yeni sezon öncesi tanıtıyoruz ve spor kamuoyu ile buluşturuyoruz…

Bize formalarını göndererek hazırlamış olduğumuz 11 sorumuza cevap veren Marmaris 1923 spor kulübüne ve değerli başkanı Görkem Murat Dinç’e çok teşekkür ediyoruz… Yeni sezon öncesi 11 soruda ,Muğla ilinin Altyapıda parlayan yıldızı Marmaris 1923 spor kulübünü tanıtıyoruz…

 • 1- KULÜBÜN RENKLERİ : Kırmızı – Beyaz – Siyah
 • 2- KULÜBÜN (TAKIMIN) TAM İSMİ : Marmaris 1923 Spor Kulübü
 • 3- KURULUŞ TARİHİNİZ : 2018
 • 4- KULÜP BAŞKANI ve YÖNETİM KURULU İSİMLERİ : Başkan : Görkem Murat Dinç Başkan Yardımcısı : Ali Dinç Sayman : Gülden Dinç Sekreter : Elif Demircioğlu Üye : Yunus Demircioğlu
 • 5- TEKNİK SORUMLU VE ANTRENÖRLERİN İSİMLERİ : Teknik Sorumlu : Görkem Murat Dinç
 • 6- KULÜBÜNÜZÜN KURULUŞ HİKAYESİ :
 • Aslen Sakaryalıyım Karasu İlçesinde doğdum 8 yıldır Marmaris’te yaşıyorum 25 Nisan 2014 yılında Marmaris’e geldim. 2-3 sezon Marmaris’te başka takımlarda çalıştım ve burada ki çalışma ortamlarını beğenmediğim için kendi takımımı kurmaya karar verdim.. 2005 doğumlu sporcularımdan oluşan bir kadro ile liglere katılmaya karar verdim. O zaman ki jenerasyondan bir çok futbolcumuz Şuan süper lig ve profesyonel liglerin altyapılarına transfer oldu. Ne kadar doğru bir karar verip bu kulübü kurduğumu yıllar geçtikçe daha iyi anlamış oldum.
 • 7- RENKLERİNİZİN HİKAYESİ :
 • Takımımın ismini Marmaris 1923 Spor koyduğum için Cumhuriyetin kuruluş yılı ve Türkiye bayrağından da esinlenerek kırmızı-beyaz olmasını istedim, yardımcı renk olarak da siyahi ekledim.
 • 8- HANGİ İLDE, HANGİ İLÇEDE, HANGİ LİGDE OYNUYORSUNUZ.? KULÜP HANGİ YAŞ KATEGORİLERİNDE MÜCADELE EDİYOR.?
 • Muğla İli Marmaris İlçesi Alt Yapı Liglerinin hepsinde mücadele ediyoruz. U-11 liginden başlayarak tüm yaş kategorilerinde yer alıyoruz. (11-12-13-14-15-16-17-18) 2022 futbol sezonu itibari ile A takım daha kurmadık.
 • 9- EN BÜYÜK BAŞARILARINIZ.?
 • 2019 futbol sezonun da U-16 liginde Muğla İl Şampiyonu olduk ve Türkiye genelinde 1513 takım arasından son 20 takım arasına kaldık. U-16 Türkiye şampiyonasını Türkiye 8.si olarak bitirdik 2022 futbol sezonunda yine U-16 Liginde Muğla İl Şampiyonu olduk. Türkiye’de son 40 takım arasına kalma başarısı gösterdik. Muğla İlinde altyapılarda katıldığımız her yaş kategorilerinde Muğla İl Şampiyonluğu kazandık
 • 10- 2022-2023 SEZONUNDA HEDEFLERİNİZ.?
 • Katıldığımız her yaş kategorisinde ilk önce Muğla İl Şampiyonu olmak. Türkiye Şampiyonasına katılmak. İlimize Türkiye Şampiyonluğu getirmek. Sporcularımızı en üst düzeyde ki takımlara transfer olmasını sağlamak. Milli Takımlarda oynayabilecek seviyede sporcular yetiştirmek hedeflerimiz arasındadır.
 • 11- SON OLARAK SPOR KAMUOYUNA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZ.?
 • Herkese Fair-Play kuralları içerisinde centilmence mücadele etmelerini, iyi futbol oynayan, çok iyi çalışan, emek veren takımların başarılı olmalarını ve hak ettikleri değerleri görmelerini istiyorum. Gerçekten çok zor bir iş yapıyoruz. Meslek dahi sayılmayan bir camianın içerisinde var olma mücadelesi veriyoruz. Bir sporcunun hayatına, geleceğine, hayallerine dokunmaya çalışıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımıza gençlerimize ışık tutmaya yol göstermeye çalışıyoruz. Bunu yaparken de gurur ve onur duyuyoruz. Biz emekçi Antrenörler olarak bu çalışmalarımızın maddi yada manevi karşılığını alamamaktan yana bir şikayetimiz var. Gereken çalışmaların yapılmasını ve Türkiye’de Antrenörlerin hak ettiği değeri görmelerini istiyorum.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Kulübünüzün, Takımınızın ve renklerinizin hikayelerini, spor kamuoyu ile paylaşmak ister misiniz ?
Kulübünüzü, Takımınızı ve renklerinizi yeni sezon öncesi tanıtıyoruz ve spor kamuoyu ile buluşturuyoruz…

Yapmanız gereken ; Koleksiyonumuza, bir adet sezon formanızı gönderiyorsunuz, FORMANIZ Bize ulaştıktan sonra bizim size özel hazırladığımız 11 soruyu cevaplıyorsunuz ve size özel bu güzel ve anlamlı hikayelerinizi spor kamuoyu ile paylaşıyoruz… Birde , 1 adet takım logo-Arma resmi, Varsa 1 adet yönetim kurulu fotosu , 1-2 adet toplu takım fotosu gönderirseniz tanıtım için kullanabiliriz….

Konu hakkında soru ve görüşleriniz ve formanızı göndermek için irtibat : 0555- 682 3 674

NOT: Eğer imkan olursa bize ulaşan formaları , özel bir sergide , Nasip olursa, hikayeleri ile birlikte paylaşmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.