ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Çanta ve Kırtasiye Desteği…

Harmandalı spor, Okul öncesi 300 altyapı sporcusunu HİRA DANIŞMANLIK EĞİTİM YAZILIM Sponsorluğunda Çanta ve Kırtasiye desteğinde bulundu.

ÖZEL-HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Geçen sezon İzmir Taner Savut 1.Amatör küme 2.gruptan namağlup Süper amatör lige çıkan ve geçtiğimiz sezon adından çok söz ettiren Harmandalı spor , sezon hazırlıklarına devam ediyor. Süper amatör lige süper bir başlangıç yapmak isteyen Harmandalı spor ,altyapısını da unutmuyor.

BAŞKAN SEÇKİN ALBAZ ; ” ALTYAPIMIZ OLMAZSA OLMAZIMIZ…”

11 Eylül 2023 Pazartesi günü başlayacak olan eğitim ve öğretim yılı için Okula başlayacak altyapı sporcularını Çanta ve Kırtasiye yardımı ile sevindirdi. Altyapısına gösterdiği önemi hiç bir zaman bırakmayan Harmandalı spor kulübü başkanı Seçkin ALBAZ “Altyapımız olmazsa olmazımız. Çok önemsiyor ve her zaman yanlarındayız ” dedi.

Okul öncesi altyapı sporcularına kulüp olarak bir nebze destek olmak istediklerini belirten başkan Albaz, “Yarın eğitim ve öğretim yılımız başlıyor. Yönetim olarak altyapı sporcularımıza bir nebze çanta ve kırtasiye yardımında bulunduk. Hem sporcularımız hem öğrencilerimiz olan çocuklarımıza imkanlarımız yettiğince her zaman yanlarında olmaya çalışacağız. Hem futbol sezonumuzda hem yeni öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.