BUCASPOR RÜZGARI…
Bucaspor Gelişim Ligi takımları (U19, U17, U16, U15, U14) haftayı 5 maçta çok iyi oyunlar, üst düzey mücadele ve gol yemeden 5 galibiyet elde ederek kapattı.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/12-9-1024x750.jpg)
Bucaspor U16 takımı Kuşadasıspor U16 takımı ile deplasmanda oynadığı karşılaşmadan 1-0 galip ayrıldı. Takımın tek golünü Yağız Mete Daş kaydetti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/13-5-1024x954.jpg)
Bucaspor U15 takımı deplasmanda Kuşadasıspor U16 takımı ile oynadığı maçtan 6-0 gibi farklı bir skorla galip ayrıldı. Baştan sona üstün olduğu karşılaşmada İzmir ekibi birbirinden güzel gollere imza attı . Golleri ; 25′ Emre Başar, 35′ Hasancan Akdemir, 38′ Aziz Musa Elçi, 50′, 57′ Ozan Demirbağ ve 78′ Özgün Özen kaydetti…
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/11-8-1024x856.jpg)
Bucaspor U14 takımı, Gelişim Ligi 3. Hafta maçında evinde Göztepe U14 ile karşılaştı. Karşılıklı güzel mücadeleler ve iyi oyunlarla geçen maçta her iki yarıda bulduğu gollerle Bucaspor karşılaşmadan 2-0 ayrıldı… Goller; 20′ Asist: Utku Sayım , Gol: Arda Vardar , 60′ Berker Yılmaz (P)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/15-2-1024x710.jpg)
Bucaspor takımı, U17 Elit B Ligi 3. hafta maçında kendi tesislerinde Yılport Samsunspor U17 takımı ile karşılaştı. Mükemmel anlara sahne olan maçta ilk yarıda bulduğu golle 1-0 İzmir ekibinin üstünlüğünle sonuçlandı. Maçtaki tek golüm 30. dakikada Arda Usluoğlu kaydetti.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2022/10/14-2-1024x632.jpg)
U19 takımımız Menemen FK U19 ile oynadığı maçtan 2-0 galip ayrıldı. Maçta 3 puanı geitren golleri 20′ Buğra Akçagün ve 30′ Emre Erdem (P) kaydetti. Bu sonuçla Bucaspor U19 takımı 3 maçta 5 puana ulaştı.
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE