ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“SON 20’DEYİZ…”

Pınargücü U17 Takımının büyük başarısı sonrası, Yönetimden Teşekkür ve Tebrik açıklaması…

ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – Pınargücü spor kulübü, U17 Futbol Takımının, U17 Türkiye Şampiyonası Denizli 1. Etap Şampiyonu olarak Türkiye’de son 20 takım arasına kalmasını büyük gurur ve mutlulukla spor kamuoyuna duyurdu. Yönetim bu olağanüstü başarı, genç sporcuların azmi, disiplini ve takım ruhunun bir sonucu olduğunu belirtti. Pınargücü yönetimi başta teknik sorumlu Yalçın Akdemir, sporcu ve tüm ekibin başarısı hakkında duygu ve düşüncelerini teşekkür ve tebrik ederek paylaştı.

Pınargücü spor kulübü ailesinden Türkiye’de son 20 final maçları öncesi yapılan başarı, teşekkür ve tebrik açıklaması şu şekilde. ;

“Sevgili Taraftarlarımız ve Değerli Pınargücü Ailesi;

Büyük bir gurur ve mutlulukla sizlerle paylaşmak istiyoruz ki U17 Futbol Takımımız, U17 Türkiye Şampiyonası Denizli 1. Etap Şampiyonu olarak Türkiye’de son 20 takım arasına kalmayı başardı! Bu olağanüstü başarı, genç sporcularımızın azmi, disiplini ve takım ruhunun bir sonucudur.

“TEKNİK EKİBİMİZİN VE SİZ DEĞERLİ TARAFTARLARIMIZIN DA BİR ZAFERİDİR.”

Başarıya Giden Yol: Bu süreçte gençlerimiz, zorlu rakiplerle mücadele etti ve her maçta büyük bir kararlılıkla sahada yer aldı. Oynamış olduğu üç karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan takımımız, galibiyetlerini Isparta, Antalya ve Muğla illerinden takımlarla mücadele ederek şampiyonlukla taçlandırdılar. Takımımızın, antrenmanlarda döktükleri ter ve gösterdikleri özveri, sahada aldıkları sonuçlara yansıdı. Bu başarı, sadece onların değil, aynı zamanda teknik ekibimizin ve siz değerli taraftarlarımızın da bir zaferidir.

Teşekkür ve Tebrik: Bu büyük başarıda emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyoruz .Teknik Direktörümüz Sayın Yalçın Akdemir’e ve değerli antrenör ekibimize, oyuncularımıza gösterdikleri önderlik ve rehberlik için, Ailelerimize, oyuncularımıza verdikleri sürekli destek ve motivasyon için, Siz değerli taraftarlarımıza, her zaman yanımızda olduğunuz ve bizi desteklediğiniz için.

U17 takımımız şampiyonluk yolculuğunda gösterdiği azim ve kararlılıkla büyük başarı elde etti. Bu başarıda, değerli antrenörümüz Yalçın Akdemir’in emeği ve liderliği çok büyük rol oynadı. Antrenörümüzün rehberliğinde, tüm takım olarak bir araya gelerek bu büyük zaferi kazandık. Oyuncularımızın gelişimine katkı sağlayan, onların potansiyelini ortaya çıkaran antrenörümüze ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

“SİZİN DESTEĞİNİZLE DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ ! “

Geleceğe Umutla: Bu başarı, geçmişte yaşadığımız ve gelecekte daha da iyilerini elde edeceğimiz daha büyük zaferlerin sadece başlangıcıdır. Hep birlikte, aynı inanç ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte daha güçlü ve daha kararlıyız! Bu büyük başarıyı kutlamak için tüm taraftarlarımızı ve futbolseverleri takımımıza destek olmaya davet ediyoruz. Sizin desteğinizle daha büyük başarılara imza atacağız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.