ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Başarılı Takımlar Kupalarını Aldı…

U18 Liginde başarılı olup Play-Off’a kalan Takımlar kupalarını aldı.

GAZİEMİR FK TAKIMINA KUPASINI İZMİR ASKF BAŞKAN YARDIMICISI ORHAN YILDIZ VERDİ.

Bülent Meralbaysal İzmir U18 ligini 1 ve 2.sırada bitirerek Play Offlara kalan Başarılı takımlar maç öncesi kupalarını İzmir ASKF Başkan Yardımcısı Orhan Yıldız’ın elinden aldı. Başarılı kulüp başkanı, İzmir ASKF Başkan yardımcısı Orhan Yıldız kupa töreninde “Gençler her zaman başarılı olun, her zaman kupaları biz sizlere verelim. Spor yaşamınızda, nice sağlıklı, başarılı yıllarınız olsun. “ifadelerini kullandı.

ARSLANGÜCÜ TAKIMINA KUPASINI İZMİR ASKF BAŞKAN YARDIMICISI ORHAN YILDIZ VERDİ.

Karabağlar Arslangücü , Gaziemir FK, İzmir 1461 spor ve Ödemiş spor takımları maç öncesinde kupalarını aldı. Bir sezon mücadelesi sonrası Kupalarını alan gençlerin sevinçleri görülmeye değerdi.

ÖDEMİŞ SPOR VE İZMİR 1461 SPOR, TAKIMLARINA KUPALARINI BAŞKAN YARDIMICISI ORHAN YILDIZ VERDİ.

İKİ KALECİ MAÇA DAMGA VURDU…

Karabağlar Arslangücü kalecisi Yasin, maç öncesi ısınırken kurtardığı top sonrası sakatlandı. Hemen yapılan kontrolleri sonrasında omuzunun çıktığı öğrenildi ve ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çok geçmiş olsun dileklerimizi tekrar iletiyoruz. Gaziemir FK Kalecisi güne damga vuran diğer bir isim oldu. 2005 doğumlu Genç kaleci Koray, 3 penaltı kurtararak maçın kazanılmasında büyük rol oynadı.

HABER : Mustafa ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.