ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

2 YETENEK MENEMEN FK’DA…

Basın Sitesi spor 2 yetenekli oyuncusu, Enes Sert ve Yakup Efe Gündoğmuş’u 2.lig ekibi Menemen Futbol Kulübü’ne vermenin mutluluğunu yaşıyor.

ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – Altyapı çalışmaları ile dikkat çeken İzmir ve Karabağlar’ın köklü kulüplerinden Basın sitesi spor , 5 yıldır lisanslı sporcusu olan ve bütün U11,U12, U13, U14 takımlarında kaptanlık yapan iki başarılı oyuncusu 2010 doğumlu Enes SERT ve Yakup Efe GÜNDOĞMUŞ’u 2.lig ekibi Menemen Futbol Kulübü’ne vermenin haklı gururunu yaşıyor.

BAŞKAN SATICIÖZ ; “Çocuklarımızın Hayallerine kapı açmaya devam edeceğiz…”

Başkan Tamer Satıcıöz gerçekleşen transfer sonrası çok mutlu olduklarını belirterek yaptığı açıklamada ; Enes Sert ve Yakup Efe Gündoğmuş çocuklarımız 2010 doğumlu. Beş yıldır bizdelerdi. ve U11, U12, U13 ve U14 takımımızın iki kaptanı idiler. Şimdi Menemen Futbol Kulübü’ne transferleri gerçekleşti. Çok mutluyuz ve gururluyuz. Karabağlar gibi mütevazi bir yerde çok zor şartlarda amatör futbola hizmet ederek Türk futboluna oyuncu kazandırmaya çalışıyoruz. Hem çocuklarımıza ,hem ailelerine hemde kulübümüze hayırlı olsun diyerek, tüm gençlerimize başarılar diliyorum. ” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.