HABERLERÖZEL HABER

Şansınız Bol Olsun…

İzmir’imizi U18 Türkiye Finallerinde Temsil Edecek Takımlarımız Yola Çıktı…

İZMİR ŞAMPİYONU GÜZELTEPE GENÇLİK TÜRKİYE FİNALLERİ İÇİN BİRAZ ÖNCE MUĞLA- MARMARİS’E HAREKET ETTİ.

14 grup ve 105 takım ile başlayan Bülent Meralbaysal İzmir U18 liginde 28 takım Play Off’lara kalmış ve 4 takım adını Türkiye finallerine yazdırmıştı.

Türkiye finallerine kalan 4 takım İzmir şampiyonluğu için ter döktü. 26 Nisan da oynanan karşılaşmalar sonrası Balçova Belediye spor 7-1 kazanarak, Güzeltepe Gençlik’de 5-1 kazanarak isimlerini İZMİR FİNALİ’ne yazdırmıştı.. Kaybeden takımlar Buca Efelerspor ve Kandere spor 3.lük 4.lük maçına çıktı. Maçtan Buca Efelerspor 4-2 galip ayrıldı ve İzmir 3.ncüsü oldu. İzmir finaline çıkan takımlar BALÇOVA BELEDİYE SPOR – GÜZELTEPE GENÇLİK oldu. Güzeltepe Gençlik 4-1 kazanarak İzmir Şampiyonu oldu. Balçova Belediye spor ise sahadan İzmir ikincisi olarak ayrıldı.. Bu sonuçlardan sonra Güzeltepe Gençlik İzmir şampiyonu, Balçova Belediyespor ikinci , Buca Efeler spor üçüncü ve Kandere spor da dürdüncü olarak Türkiye finallerine giden ve İzmir’imizi temsil edecek takımlar oldu…

İZMİR İKİNCİSİ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL , TÜRKİYE FİNALLERİ İÇİN BU SABAH MUĞLA MARMARİS’E HAREKET ETTİ.

TÜRKİYE FİNALLERİNDE HANGİ GRUPTALAR…

14 grup ve 105 takım sonrası U18 Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Güzeltepe Gençlik, Balçova Belediye Termal, Bornova Kanderespor ve Buca Efelerspor’un oynayacakları maçların grupları ve şehirleri şu şekilde ;

12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde 8. Grup’ta Güzeltepe Gençlik ve Balçova Belediye Termal takımları Muğla Marmaris şehrinde oynayacak. Diğer il takımları ise Aydın, Antalya, Burdur ve Isparta illerinin takımları ile mücadele edecek.

12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde; 7. Grup’ta Bornova Kandere ve  Buca Efelerspor Manisa ilinde mücadele edecek. Diğer iller ise Muğla, Denizli, Aydın ve Çanakkale takımları olacak.

SPOR SERVİSİMİZ OLARAK İZMİR’İMİZİ TEMSİL EDECEK 4 TAKIMIMIZA TÜRKİYE FİNALLERİNDE BAŞARILAR DİLERİZ…

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.