Enes Kılınç, Samsun’da…
Samsun Büyükşehir Belediyespor Genç ve başarılı kaleci Muhammed Enes Kılınç ile Kaleyi Sağlama Aldı.
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/01/01-5-768x1024.jpg)
![](http://www.sporvesporextra.com/wp-content/uploads/2023/01/00-3.jpg)
Geçtiğimiz Aylarda Tokat Plevne Belediyespor Takımından Ayrıldığını Duyuran Tecrübeli Kaleci Muhammed Enes Kılınç Bugün Akşam Saatlerinde Samsun Büyükşehir Belediyespor Takımı İle Anlaştığını Duyurdu. Tecrübeli kaleci Enes Kılınç ; “Her İki Tarafa da Hayırlı Olsun.” ifadelerini kullandı.
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE