ALT YAPI HABERLERİHABERLERTRANSFERLER

A Takıma 5 Genç Yetenek…

Genç futbolcular Emir, Hüseyin, Koray, Berkant ve Mert profesyonel oldu…

Turgutluspor Altyapısından yetişen genç futbolcular Mehmet Emir Pekdikmen, Hüseyin Can Şavur, Koray Tekin Bulman, Berkant Kanık ve Mert Önal ile profesyonel sözleşme imzaladı.

Turgutluspor Altyapısı, Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmaya devam ediyor. Altyapıdan yetişen genç yetenekler Mehmet Emir Pekdikmen, Hüseyin Can Şavur, Koray Tekin Bulman, Berkant Kanık ve Mert Önal ile profesyonel sözleşme imzalandı. Kulüp binasında gerçekleşen imza törenine Futbol Şube Sorumlusu Hasan Eğilmez ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Gökdere katıldı. İmza töreni sırasında oldukça mutlu oldukları gözlenen genç oyuncular, çubuklu formayı giyerek sözleşmelerini imzaladılar.

FUTBOL ŞUBE SORUMLUSU HASAN EĞİLMEZ…

İmza töreni sonrası konuşan Futbol Şube Sorumlusu Hasan Eğilmez ise, “Bugün benim için önemli bir gün. Geçmişte yapmış olduğumuz çalışmaların meyvesini bugün almaya başladık. Altyapı yöneticiliğini yaptığım Turgutluspor Kulübü altyapısından çıkan genç oyuncularımız ile profesyonel sözleşme imzalıyoruz. Bugün benim için gururlu bir gün. Daha birçok yetenekli oyuncumuz var altyapımızda. Zamanı gelince onlarla da profesyonel sözleşme imzalayıp, yeni yıldızlar Türk futboluna armağan edeceğiz. Mehmet Emir Pekdikmen, Hüseyin Can Şavur, Koray Tekin Bulman, Berkant Kanık ve Mert Önal kardeşlerim ve kulübümüz için hayırlısı olsun.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.