ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

U12 VE U14 ŞAMPİYONLARI…

Kaybeden yok, İzmir ve Türk futbolu yeni yeteneklerini kazandı…

ÖZGE KANBAY İzmir U12 Şenliği grup maçlarından sonra play-off maçlarında da sona gelindi. İzmir Finali için iki takım kaldı . 16 grup 154 takım ile başlayan ligde play off oynayan takımlardan Altınordu FK ve Pınargücü spor son ikiye Finale kalarak büyük bir başarı elde etti.

ÖZGE KANBAY U12 LİGİ İZMİR ŞAMPİYONU ALTINORDU TAKIMI OLDU…

Bugün Atatürk stadı 1 nolu yan sahada saat 10.00’da oynanan ve az önce sonuçlanan maçta ALTINORDU U12 Takımı PINARGÜCÜ SPOR takımını 4-1 geçerek İZMİR ŞMPİYONU olarak adını yazdırdı. PINARGÜCÜ SPOR ‘da bu sonuçla İzmir ikincisi oldu.

16 GRUP ve 154 TAKIM İLE BAŞLAYAN İZMİR U12 LİGİNDE , PINARGÜCÜ SPOR İZMİR İKİNCİSİ OLDU.

İzmir U14 Ligi Play-Off ‘ta ŞAMPİYON belli oldu…

14 GRUP 142 TAKIMLA BAŞLAYAN LİGDE, CANLISPOR İZMİR FİNALİNDE KAZANARAK U14 LİGİ İZMİR ŞAMPİYONU OLDU…

İzmir ve Türk futbolunun simge isimlerinden önemli spor adamlarından 2013 yılında kaybettiğimiz, Mustafa Küçükoğullarından yada Namı değer Tatlı Mustafa’nın adı verilen 14 grup ve 142 takımın mücadele ettiği İzmir U14 Liginde Şampiyon ve Play off takımları ve grupları belli olmuş, kuralar çekilmişti. Son 8 takımın oynadığı play-off maçları sonrası, İzmir’de 4 takım şu şekilde oluşmuştu… CANLI SPOR, BUCA GENÇLERBİRLİĞİ, BRONZORDU FK VE KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ … Perşembe günü Yarı final maçları sonrasında İZMİR FİNALİNE ADINI Yazdıran iki takım, BRONZORDU FK ve CANLISPOR Oldu .

Bugün saat: 10.30 ‘da İzmir Atatürk stadı 2 nolu yan sahada oynanan ve az önce sonuçlanan heyecanlı ve zevkli geçen karşılaşmada sevinen taraf CANLISPOR oldu. Canlıspor final maçında güçlü rakibi Bronzordu’yu 7-1 geçerek İZMİR ŞAMPİYONU olarak adını yazdırdı. BRONZORDU FK bu sonuçla ikinci oldu.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.