ALT YAPI HABERLERİHABERLER

SEZONUN İLK KUPASI MÜZEDE…

Barınspor Sezonun ilk kupasını müzesine götürdü…

Çetin Zengin İzmir 1.amatör küme 15.grup takımlarından Barınspor alt yapısı ile de göz dolduruyor. İzmir’in köklü kulüplerinden Barınspor gençleri sezonun ilk kupasını müzesine götürdü.

Barınspor A takımı teknik direktör Metin Çelikdelen yönetiminde hazırlıklarına devam ederken , alt yapı sporcuları da özel turnuvalar da kupa madalyaları toplamaya başladı.

Geçen hafta Karabağlar spor kulüpleri birliği’nin düzenlediği Sömestr futbol turnuvası şölenine katılan Barınspor gençleri kupa ve madalyaları ile tesislere döndü. Ödül töreninde Barınspor gençlerine kupayı Tezcan Grup Bozyakaspor teknik sorumlusu Muharrem Türkben verdi.

Yıllar sonra yeniden bir kupa ile sezona başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten 2.Başkan Ülker Yıldırım “Geleceğimiz gençlerimiz için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Çocuklarımız spor yapsın, kötü alışkanlıklardan uzak dursun. Yönetim olarak tek amacımız bu. A takım olarak Metin hocam yönetiminde hazırlıklarımız güzel gidiyor. Yeni sezonda tüm amatör camiamıza sağlıklı, başarılı bir sezon diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.