ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“KUPAYI İZMİR’E GETİRECEĞİZ…”

Kulübün eski futbolcusu Barış Çiçeker’den moral ziyareti ve Baklava ikramı…

İzmir U17 ligiinde adını son 5 takım arasına yazdırarak Türkiye Şampiyonası bileti alan Çiğli Belediye spor hazırlıklarına devam ediyor.

Kulübün eski futbolcularından Barış Çiçeker İzmir şampiyonu olarak Türkiye şampiyonasına gidecek Çiğli Belediye sporu ve oyuncuları ziyaret etti. Çiçeker hem moral verdi hemde baklava ikram ederek Türkiye şampiyonası 1.etap maçları öncesinde başarı dileklerinde bulundu.

Genç oyunculara tecrübelerini aktaran Barış Çiçeker onlarla semt sakinleri ve sporseverler olarak gurur duyduklarını belirterek “ İzmir’imizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek Çiğli Belediye spor U17 takımını ziyaret ettim. Çok başarılı gençlere spor yaşantılarında başarılar diliyorum. Türkiye finalleri kupası artık İzmir’e gelmeli bu hangi takıma nasip olur bilemem ama İzmir futbolu bunu hak ediyor. Büyük bir çıkış var. Umarım Çiğli Belediye spor yada İzmir takımları bunu başarır. Artık sahne futbolcularda. İnşallah hayalleri gerçek olur ve Türk futbolu kazanır. Çiğli’mizin büyüğü Ali Bahar abimize de ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Türkiye şampiyonasında gençlerimize başarılar diliyor ve bu etabı geçmelerini temenni ediyorum “ ifadelerini kullandı.

Çiğli Belediyespor U17 takımı oyuncuları, hem ziyaret hemde baklava için kulübün eski futbolcusu Barış Çiçeker’e teşekkür ederrek “Kupayı İzmir’e getireceğiz “ dedi.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.