ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“Hayallerimizi Yok Etmeyin…”

Başarılı Teknik adam Abdullah Türkkan; “Gençlerimizi eve kapatarak, hayata bağlayan spor yapmalarını ve futbolcu olma hayallerini yok etmeyin… “

A takımından Altyapısına kadar Manisa ilinin dikkat çeken takımlarından Salihlispor sportif direktörü Abdullah Türkkan son gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu. Geçen hafta içerisinde gerçekleştirilen Amatör işler kurulu toplantısı sonrası TASKK’IN tüm amatör ligler için aldığı tavsiye kararları hakkında düşüncelerini dile getirdi.

Amatör işler kurulu toplantısı sonrası TASKK’IN tüm amatör ligler için aldığı tavsiye kararları hakkında yapılan açıklamalarda altyapı liglerinin deprem dolayısıyla iptali dile getirildi. Bu açıklamalar sonrası başarılı çalıştırıcı Abdullah Türkkan gençlerin spor yapmak ve tek hayallerinin futbolcu olmak olduğunu belirtti. Türkkan yaptığı açıklamada ; ” U14, U15, U16, U17 ligleri iptal edilecek ve U18 belki oynanacak diye rapor hazırlayıp TFF’ye sunulduğunu duyduk. Yazık değil mi bu nesile, hayalleri olan bu çocukları yok etmeye yemin mi? ettiniz… Belki de biz yanlış anladık bu kararı. Detaylı bir açıklama bekliyoruz büyüklerimizden . Eğer böyle bir karar alındıysa bir an önce bu karardan dönülmesini umut ediyorum… Evet yaşanan bu doğal afetten bizlerde mutsuzuz ama geride kalan herkes için hayat devam ediyor. En ufak bir sert virajda hemen vazgeçiyorsunuz amatörlerden ve bizlerden. Gençlerimizi eve kapatarak, hayata bağlayan spor yapmalarını ve futbolcu olma hayallerini lütfen yok etmeyin… ” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.