ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Geleceğimiz Gençlere…

Başarılı İş İnsanı, Erdal KILIÇ ; “İmkanlarımız nispetinde, her zaman Geleceğimiz Gençlerimizin Yanında olacağız…”

Asarlık Gençlerbirliği spor’a “TEKNOLOJİ MARKET İLETİŞİM ” den sponsor desteği…

ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – Altyapısı ve çalışmalarıyla dikkat çeken İzmir 1.Amatör küme takımlarından Asarlık Gençlerbirliği spor sezon hazırlıklarına devam ediyor. Amatör spora ve futbola destek olan İş insanı TEKNOLOJİ MARKET İLETİŞİM yönetim kurulu başkanı Erdal KILIÇ her zaman amatörlerin ve geleceğimiz geleceğimiz gençlerimizin yanında olacaklarını belirterek yağmurluk sponsoru oldu. Antrenmanı ziyaret ederek yönetim sporculara moral verdi.

İzmir’in başarılı iş insanı sponsor TEKNOLOJİ MARKET İLETİŞİM yönetim kurulu başkanı Erdal KILIÇ yaptığı açıklamada “Amatör futbolu ve gençlerimizi yakından takip ediyorum. Çok zor şartlarda spor yapmaya çalışıyorlar. Asarlık Gençlerbirliği kulübümüze Firmamız olarak elimizden geldiğince destek olacağız ve gençlerimizin her zaman yanında olmaya gayret edeceğiz. İmkanı olan tüm iş insanlarını da amatör kulüplerimize destek olmaya davet ediyorum. Yeni sezonda tüm amatör spor camiasına başarılar diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

Asarlık Gençlerbirliği spor kulübü Teknik sorumlusu Gaffar Çakmak ve Altyapı sorumlusu Cihan SAĞLAM, Yağmurluk desteğinde bulunan her zaman kulübün ve gençlerin yanında olan başarılı iş insanı Erdal KILIÇ’a yönetim kurulu adına teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.