ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Galatasaray’dan Davet…

Başarılı Hoca Murat İCE “Çocuklarımızın Hayallerine kapı açmaya devam edeceğim…”

ÖZEL HABER – MUSTAFA ÖZERGENE – 2023-2024 sezonuna çok iyi giren ve oynadığı tüm gruplarda liderlik mücadelesi veren, altyapının parlayan yıldızı İzmir Üçyol gençlik spor bir yıldız oyuncusunu daha hayallerine kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyor. 2008 doğumlu İzmir Üçyol Gençlik spor kulübünün başarılı file bekçisi Kuzey Yücel, Süper lig ekibi Galatasaray futbol kulübünden davet aldı.

İzmir Üçyol gençlik spor’un 2008 doğumlu genç ve başarılı kalecisi Kuzey Yücel Galatasaray’dan davet aldı. Başarılı kaleci bugün itibari ile Galatasaray U16 takımı ile antrenmanlara başladı.

MURAT İCE ; “HEDEFİMİZ ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİNE ULAŞMASINA YARDIMCI OLMAK…”

Kurulduğu günden itibaren altyapı çalışmaları ve başarıları ile dikkat çeken İzmir Üçyol Gençlik spor kulübü gençlerini hayallerine kavuşturmaya devam ediyor. İzmir Üçyol Gençlik spor kulübü teknik sorumlusu Murat İce “Geçen sene İzmir’de şampiyon olup Türkiye şampiyonasına gitmemizde çok önemli katkı sağlayan başarılı kalecimiz bugün itibari ile hayallerine ilk adımı attı.” dedi.

Fırsat buldukça Türkiye sınırları içerisinde bütün illeri dolaşan , oyuncu takip eden ve kulüp ayırt etmeksizin her amatör kulüpteki oyuncuları yöneticileri ve ailelerinin izni dahilinde hayallerine kavuşturan başarılı teknik adam Murat İCE spor kamuoyu tarafından da takdirle karşılanıyor.

Bir oyuncularını daha hayallerine yaklaştırdıkları için mutlu ve gururlu olduklarını belirten Murat İCE sayfalarımıza yaptığı çok özel açıklamada ; “Bizim amacımız sporcularımızı bünyemize katıp yetiştirip en kısa sürede hayal ettikleri yere ulaştırmak.
Kuzey kardeşimiz de geçen sezon Üçyol Gençlik Spor olarak Türkiye Şampiyonasına katılmamız da bizlere büyük güç sağladı. Çok iyi maçlar oynadı en az gol yiyen kalecilerden oldu. Bunun yanında hiç durmadı çok çalıştı bununda karşılığını aldı. İnşallah kuzey ve diğer sporcularımız hepsi hayal ettikleri yere ulaşırlar.
Bizim Üçyol Gençlik Spor olarak misyonumuz çocuklarımıza eksiklerini öğreterek çalıştırarak, açıklarını kapatmalarını sağlamak ve hakkettikleri an da hayallerine ulaşmaları için yardımcı olmak…..
Hedefimiz de emin adımlarla ilerliyoruz inşallah daha da iyisini yapıp ülkemize yeni yetenekler yeni sporcular kazandıracağız….
KULÜP OLARAK ANA SÖZÜMÜZ ; “ÇALIŞAN KAZANIR…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.