ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“Buruk Şampiyonluk…”

Teknik sorumlu Gaffar Çakmak; “Bu şampiyonluğumuzu çocukları seven çocuklara değer ve gönül veren Koyundere spor kulüp başkanı merhum Emin Urgan başkanımıza hediye ediyoruz”

İZMİR U 13 LİGİ – 3. GRUP ‘ta bugün son hafta maçından galibiyetle ayrılan Asarlık Gençlerbirliği U13 takımı şampiyonluğunu ilan etti. Ligin son hafta maçında Yaşelli spor ile karşılaşan ve sahadan 4-1 galip ayrılan Ararlık Gençlerbirliği puanını 25 yaptı ve şampiyonluğunu ilan etti.

Maçtan sonra dün kaybettikleri İzmir futbolunun emektarı Emin Urgan başkan için çok üzüldüklerini ve buruk bir şampiyonluk yaşadıklarını belirten teknik sorumlu Gaffar Çakmak duygularını sayfamız aracılığı ile spor kamuoyu ile paylaştı. Gaffar Çakmak yaptığı açıklamada ; “Böyle bir günde müsabakaya çıkmak bizler için gerçekten zor bir gün. Kardeşimizin acı gününde Müsabakaya çıkmak sportif faaliyetlerde en zor olanda budur maalesef. Üzülerek mecburiyetten müsabakaya iştirak ettik. Tüm spor camiasının affına sığınıyoruz. Tabi ki bizim için zorlu bir gündü. Şampiyonlukta buruk bir sevinç yaşadık U13 3.gurupta yer alan gurubumuzda bugün ligin son maçını kazanarak şampiyon olarak tamamladık. Açıkçası buruk bir sevinç yaşadık. Bu şampiyonluğumuzu çocukları seven, çocuklara değer ve gönül veren Koyundere spor kulüp başkanı merhum Emin Urgan başkanımıza hediye ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Spor servisimiz olarak tekrar Emin Urgan başkanımıza Allah’tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve Koyundere spor camiasına başsağlığı dileriz.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.