ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

“Buraya Gelmemiz Kolay Olmadı…”

” İzmirli futbol severlerin final karşılaşmasında iki takımı da takip etmesini tavsiye ediyorum.”

BAŞARILI HOCA ERHAN ERİSGİN

Bülent Meralbaysal İzmir U18 ligi Play-Off 2.turu sonrası İzmir Finaline kalan Balçova Belediye Termal U18 takımının başarılı hocası Erhan Erisgin, İzmir finali öncesi sayfamıza konuştu. Türkiye finallerine kalan 4 takımdan ikisi şimdide İzmir şampiyonluğu için ter döküyor. Oynanan 2 karşılaşma sonrası Balçova Belediye Termal ve Güzeltepe Gençlik isimlerini İZMİR FİNALİ’ne yazdırdı. U18 Ligi İzmir final maçında 30 Nisan 2022 Cumartesi günü saat 16.00’da Güzeltepe Gençlik ile karşılaşacak Balçova Belediye Termal hazırlıklarına devam ediyor. Bu maçı ve iki takım oyuncularını sporseverlerin mutlaka izlemesi gerektiğini belirten Erisgin, “Hak eden kazansın inşallah “dedi.

U18 Balçova Belediyespor’un başarılı hocası Erhan ERİSGİN, Pandemi sonrası lige nasıl başladıklarını ,o günden bugüne nasıl geldiklerini ve bu süreçte neler yaşandığını sayfalarımıza anlattı. Çok samimi ve çok özel açıklamaları ile sorularımızı yanıtladı. Başarılı çalıştırıcı Erhan Erisgin çok özel açıklamaları ve sorularımıza cevapları şu şekilde ;

1- Hocam, Pandemi sonrası U18 sezonu nasıl geçti ?

Ülkemizde ve Dünyada hayatı zorlaştıran Covid-19 salgını sonrası futbolu özleyen biz ve oyuncularımız için ilk maçtan itibaren güzel geçti. Geride bıraktığımız sezon hedeflediğimiz doğrultuda daha da üzerine koyarak devam ediyoruz.


2- Zorlu Play -off lar nasıl geçti ?
Birbirinden değerli rakiplerimizle verdiğimiz mücadelelerde taktik ve teknik bakımdan kendimizi test etme imkanımız oldu. Kolay olmadı ama zorlanmadan başarıya ulaşılmıyor zaten.
3- Türkiye finalleri için 14 grupta, 105 takım arasından ilk 4’e kalmak nasıl bir duygu ?
Sezon başından beri özveriyle mücadele eden oyuncularımın çalışmalarımızın meyvesini aldığını görmek bizi mutlu ediyor tabi. Ama daha hiç bir şey kazanmış değiliz çalışmaya devam edeceğiz.
4- Türkiye finallerinde hedefleriniz neler olacak… ?
Türkiye Finallerinde maç maç bakıyoruz. Zorlu geçen bir sezon sonrası tekrar toparlanıp İzmir’i çıktığımız her mücadelede en iyi şekilde temsil etmek hedefimiz.
4 – Artık İzmir finaline 1 adım kaldı. 105 takım arasında final oynamak nasıl bir duygu ve final hakkında Neler düşünüyorsunuz?
105 takım dile kolay birbirinden değerli takımlar arasından finale kaldığımız karşılaşmada son dakikaya kadar mücadelemizi vereceğiz. Rakibimize çok saygı duyuyoruz. Sakatlıksız fair play ruhunda bir mücadele diliyorum.
5- Ve son olarak Spor kamuoyuna söylemek istediğiniz bir şeyler var mı ?
İzmirli futbol severlerin final karşılaşmasında iki takımı da takip etmesini tavsiye ediyorum.

HABER-RÖPORTAJ ; MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.