ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Bu Gurur İzmir’in…

İzmir Şampiyonluğundan Sonra ALİAĞA SPOR FK , AYDIN Şampiyonu oldu ve son 20 takım arasına adını yazdırdı…

ALİ RIZA LEBLEBİCİ İZMİR U 16 LİGİ Play- Off final ve Türkiye finalleri maçları sonrası adını İzmir’de 5 takım arasına yazdıran Şampiyon ALİAĞASPOR FUTBOL KULÜBÜ, Türkiye şampiyonası 1.etap Üçüncü maçında 1-0 kazandı ve adını ŞAMPİYON Olarak yazdırdı.

Türkiye Şampiyonası 1. etap final müsabakasında İzmir’in bir diğer şampiyon takımı Güzeltepe Gençlik Spor ile karşılaşan Aliağaspor FK U16 ekibi final maçını 1-0 kazanarak adını 2. Etaba son 20 takım arasına yazdırdı.

Yönetim kurulundan şampiyonluk hakkında yapılan açıklama da ; “ŞAMPİYONLUK BULAŞICIDIR , Türkiye Şampiyonası 1. etap final müsabakasında kazanan U16 takımımız adını 2. Etaba ve son 20 takım arasına yazdırdı. Futbolcularımızı ve teknik ekibimizi tebrik ediyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Bir sporsever olarak sayfamızı takip eden ve bu final maçı ile ilgili duygu düşüncelerini bizimle paylaşan Muhammet Emin Akıncı ; ” İzmir’imizin iki güzel altyapısının karşı karşıya geldiği Aydın 1. Etap Türkiye şampiyonasının şampiyonu Aliağa Fk oldu 1-0′ lık sonuçla biten maçta iki takımın mücadelesi centilmence oyunları İzmir’imizin ne kadar değerli olduğunu bizlere bir kez daha hatırlattı. Başta kazanan takım Aliağaspor FK oyuncaları ve teknik heyeti olmak üzere, Güzeltepe spor kulübü oyuncuları ve teknik heyetini bizlere bu gururu yaşattıkları için tebrik ediyor daha iyi yerlerde görmek dileği ile diyorum. ( Yazım yanlışları var ise affola . Bu tarz seylerle uğraşmayı çok sevmiyorum fakat sayfa yönetimini çok severek takip ediyorum. Bu maç ile ilgili kendim Aliağa sakiniyim birazda hassasiyetim bu yüzdendir .Saygılar sunuyorum.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.