ALT YAPI HABERLERİHABERLER

19-20 Mart’ta Başlatılması Planlanıyor…

U14 LİGLERİ Hakkında, Kulüplerimizin Dikkatine …

TFF İzmir Futbol il temsilciliğinden U14 Ligleri hakkında açıklama yapıldı. Yapılan açıklama şu şekilde ;

“İzmir u 14 ligi hakkında Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Türkiye şampiyonası olmayacağı bildirilerek düzenlenmesi konusunda gerekli talimatlar bildirilmiştir.
Bu bildirimlere istinaden İzmir U 14 ligimizi 19-20 mart 2022 tarihinde başlatılması il temsilciliğimiz tarafından uygun bulunarak gerekli işlemlerin yapılması hususunda karar alınmıştır.
Sezon başında kulüplerimizden alınan lig başvuru evrakları Covid tedbirleri kulüplerimiz tarafından bilinmemesi ve Türkiye şampiyonasının iptal edilerek sadece il şampiyonasının yapılacak olması sebebiyle yeni u 14 katılım formu hazırlanmıştır. Kulüplerimizin yeni katılım formlarını 02.03.2022 çarşamba günü 17:00 kadar İzmir ASKF’ ye teslim etmeleri ve 04.03.2022 cuma saat 18:00 yapılacak olan teknik toplantı ve kura çekimine katılımı zorunludur.
Aynı gün ve toplantı içerisinde; gençlik spor il müdürümüz sayın Murat Eskici ile İzmir ASKF başkanımız sayın Efkan Muhtar, il hakem kurulu başkan yardımcımız İlhami Sayılan’ ın da katılacağı kulüplerimizle toplantı yapılacaktır.”
Not: U14 katılım formu, lisans formları bölümüne eklenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.