U17 LİGİNDE 12.HAFTA …
13 Grup ve 130 takım ile başlayan ligde 12. hafta geride kaldı…
İZMİR YENAL DİNÇAKMAN U17 LİGİNDE YENİLMEYEN, EN AZ GOL YİYEN TAKIMLAR ,TOPLU SONUÇLAR ve PUAN DURUMLARI …
11 HAFTA SONUNDA YENİLMEYEN TAKIMLAR…
- Ligin geride kalan 12 hafta sonrasında NAMAĞLUP takımlar ; DİKİLİ BELEDİYE SPOR, ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR, DENİZ SPOR, PINARGÜCÜ SPOR, ALTINIRMAK SPOR ve İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK, Oldu.
- 11 HAFTA SONUNDA LİGİN EN AZ GOL YİYEN TAKIMLARI…
- Ligin geride kalan 12 hafta sonrasında “EN AZ GOL(2) YİYEN TAKIM” ; BUCA BELEDİYESPOR Oldu.
- Buca Belediyespor’u takip eden en az gol yiyen takımlar ; DENİZSPOR (3), PINARGÜCÜ SPOR (4), İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK (5) ve KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR (5), oldu…
12.HAFTA TOPLU SONUÇLAR VE PUAN DURUMLARI …
(PUAN DURUMLARI ; Oyunu -Galibiyeti -Beraberlik -Mağlubiyet -Attığı -Yediği -Averajı ve Puan durumu şeklinde sıralanmıştır.)
1.GRUP
- ALİAĞA KÖRFEZ SPOR 0 – 14 BERGAMA BELEDİYE SPOR
- ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 0 – 3 BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ
- AĞA SPOR 1 – 3 BERGAMA YILDIZLAR SPOR
- FOÇA BELEDİYE SPOR 0 – 3 DİKİLİ BELEDİYE SPOR
- KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR 0 – 3 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ
- 1 DİKİLİ BELEDİYE SPOR 12 11 1 0 40 6 34 34
- 2 BERGAMA BELEDİYE SPOR 12 10 0 2 55 9 46 30
- 3 BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 12 9 1 2 27 6 21 28
- 4 BERGAMA YILDIZLAR SPOR 12 9 1 2 29 12 17 28
- 5 AĞA SPOR 12 5 1 6 24 22 2 16
- 6 ALİAĞA KÖRFEZ SPOR 11 5 0 6 15 38 -23 15
- 7 DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ 11 4 2 5 19 26 -7 14
- 8 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 12 0 0 12 0 30 -30 -6
- 9 FOÇA BELEDİYE SPOR 12 0 0 12 0 30 -30 -6
- 10 KUZEY ES SPOR GENÇLİK ve SPOR 12 0 0 12 0 30 -30 -6
2.GRUP
- ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR 3 – 0 ÇİĞLİ MALTEPE SPOR
- ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 4 – 4 DADAŞ SPOR
- ASARLIK GENÇLİK SPOR 1 – 2 GÜZELTEPE GENÇLİK
- KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR 0 – 4 HARMANDALI SPOR
- KOYUNDERE GENÇLİK SPOR 4 – 2 HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR
- 1 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 12 10 2 0 52 12 40 32
- 2 GÜZELTEPE GENÇLİK 12 10 0 2 64 16 48 30
- 3 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR 12 9 1 2 38 14 24 28
- 4 ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR 12 8 0 4 37 27 10 24
- 5 ASARLIK GENÇLİK SPOR 12 6 2 4 32 20 12 20
- 6 DADAŞ SPOR 12 4 3 5 35 30 5 15
- 7 HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR 12 4 2 6 26 40 -14 14
- 8 HARMANDALI SPOR 12 2 0 10 20 47 -27 6
- 9 ÇİĞLİ MALTEPE SPOR 12 2 0 10 16 47 -31 6
- 10 KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR 12 0 0 12 8 75 -67 0
3.GRUP
- DENİZ SPOR 3 – 0 EGEKENT GENÇLİK SPOR
- DEDEBAŞI SPOR 0 – 1 FİKRİ ALTAY SPOR
- ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR 0 – 2 KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR
- TELLİBAHÇE SPOR 0 – 3 KARŞIYAKA YALI SPOR
- YEŞİLTEPE SPOR 0 – 3 MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR
- 1 DENİZ SPOR 12 12 0 0 58 3 55 33
- 2 KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR 12 9 0 3 42 12 30 27
- 3 ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR 12 7 3 2 32 26 6 24
- 4 FİKRİ ALTAY SPOR 12 7 1 4 18 23 -5 22
- 5 DEDEBAŞI SPOR 12 6 2 4 22 16 6 20
- 6 MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR 12 6 0 6 24 30 -6 18
- 7 KARŞIYAKA YALI SPOR 12 4 3 5 17 17 0 15
- 8 EGEKENT GENÇLİK SPOR 12 2 3 7 18 38 -20 12
- 9 YEŞİLTEPE SPOR 12 0 0 12 0 33 -33 -3
- 10 TELLİBAHÇE SPOR 12 0 0 12 0 33 -33 -3
4.GRUP
- BAYRAKLI ÖZGÜR FK 4 – 4 BORNOVA BELEDİYE SPOR
- BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ 4 – 1 BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR
- BAYRAKLI BELEDİYE SPOR 10 – 3 BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.
- NAFİZ GÜRMAN SPOR 5 – 4 BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR
- ONUR GENÇLİK SPOR 0 – 4 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR
- 1 BAYRAKLI BELEDİYE SPOR 12 10 1 1 43 10 33 31
- 2 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR 11 10 0 1 56 5 51 30
- 3 NAFİZ GÜRMAN SPOR 12 9 1 2 52 18 34 28
- 4 BAYRAKLI ÖZGÜR FK 12 6 3 3 38 23 15 21
- 5 BORNOVA BELEDİYE SPOR 12 4 5 3 33 20 13 17
- 6 BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR 10 4 1 5 29 19 10 13
- 7 BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ 11 3 2 6 18 24 -6 11
- 8 BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR 12 3 1 8 19 50 -31 10
- 9 ONUR GENÇLİK SPOR 12 0 3 9 13 54 -41 3
- 10 BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. 12 0 1 11 13 91 -78 1
5.GRUP
- BORNOVA 1881 SPOR 3 – 4 BORNOVA HİTAB SPOR
- ARMUTLU SPOR 2 – 2 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
- ALTINDAĞ SPOR 2 – 4 ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ
- ÖZÇAMDİBİ SPOR 3 – 0 GENÇ ÖZGÜR SPOR
- BORNOVA KANDERE SPOR 4 – 2 GÖKOVA SPOR
- 1 BORNOVA HİTAB SPOR 12 10 1 1 39 8 31 31
- 2 ÖZÇAMDİBİ SPOR 12 9 2 1 41 7 34 29
- 3 BORNOVA KANDERE SPOR 12 9 1 2 30 8 22 28
- 4 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 12 7 2 3 27 12 15 23
- 5 BORNOVA 1881 SPOR 12 6 4 2 29 12 17 22
- 6 GÖKOVA SPOR 12 4 3 5 17 21 -4 15
- 7 ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 12 3 2 7 12 45 -33 11
- 8 ARMUTLU SPOR 12 2 2 8 12 26 -14 8
- 9 ALTINDAĞ SPOR 12 1 1 10 6 38 -32 4
- 10 GENÇ ÖZGÜR SPOR 12 0 0 12 0 36 -36 0
6.GRUP
- KEMALPAŞA 1923 SPOR 1 – 2 MEVLANA KONURCA SPOR
- İZMİRGÜCÜ SPOR 0 – 3 PINARGÜCÜ SPOR
- İZMİR BARBAROS SPOR – ULUCAK SPOR
- İLKADIM SPOR 6 – 2 YOL SPOR
- BORNOVA ALTINYILDIZ SPOR 3 – 0 ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK
- 1 PINARGÜCÜ SPOR 12 11 1 0 40 4 36 34
- 2 İZMİRGÜCÜ SPOR 11 8 2 1 39 6 33 26
- 3 KEMALPAŞA 1923 SPOR 11 8 0 3 37 11 26 24
- 4 MEVLANA KONURCA SPOR 12 7 1 4 26 27 -1 19
- 5 İLKADIM SPOR 12 5 3 4 26 18 8 18
- 6 YOL SPOR 12 5 0 7 21 39 -18 15
- 7 ULUCAK SPOR 12 4 1 7 14 24 -10 13
- 8 BORNOVA ALTINYILDIZ SPOR 12 3 0 9 15 25 -10 6
- 9 İZMİR BARBAROS SPOR 12 2 0 10 10 41 -31 3
- 10 ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK 12 0 0 12 0 33 -33 -3
7.GRUP
- 1923 ALSANCAK SPOR 3 – 2 1925 GENÇLİK VE SPOR
- ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR 2 – 2 EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ
- ÇAMDİBİ SPOR 5 – 0 GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR
- ALTINIRMAK SPOR 8 – 0 GÜLTEPEGÜCÜ SPOR
- İZMİR DEMİR SPOR 2 – 3 ÜLKÜ SPOR
- 1 ALTINIRMAK SPOR 12 11 1 0 57 16 41 34
- 2 ÇAMDİBİ SPOR 12 8 3 1 33 11 22 27
- 3 1923 ALSANCAK SPOR 12 5 3 4 16 17 -1 18
- 4 1925 GENÇLİK VE SPOR 12 4 5 3 19 18 1 17
- 5 EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ 12 5 2 5 19 24 -5 17
- 6 İZMİR DEMİR SPOR 12 4 4 4 19 17 2 16
- 7 ÜLKÜ SPOR 12 4 1 7 20 27 -7 13
- 8 ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR 12 3 3 6 14 22 -8 12
- 9 GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR 12 3 1 8 14 32 -18 10
- 10 GÜLTEPEGÜCÜ SPOR 12 1 1 10 9 36 -27 4
8.GRUP
- İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR 1 – 1 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK
- ESKİ İZMİR GENÇLİK 3 – 0 KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
- DÖRTYOL SPOR 0 – 5 TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR
- 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR 3 – 0 ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR
- LİMONTEPE GENÇLİKSPOR 1 – 3 ŞİRİNYER SPOR
- 1 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK 12 11 1 0 58 5 53 34
- 2 ŞİRİNYER SPOR 12 9 2 1 57 7 50 29
- 3 İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR 12 9 1 2 48 18 30 28
- 4 TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR 12 8 2 2 47 13 34 26
- 5 LİMONTEPE GENÇLİKSPOR 12 6 0 6 31 20 11 18
- 6 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR 11 5 0 6 29 41 -12 15
- 7 DÖRTYOL SPOR 12 4 0 8 16 63 -47 12
- 8 ESKİ İZMİR GENÇLİK 11 3 0 8 12 65 -53 9
- 9 KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ 12 0 0 12 0 33 -33 -3
- 10 ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR 12 0 0 12 0 33 -33 -3
9.GRUP
- İZMİRSPOR 1 – 2 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ
- İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 – 3 KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR
- İZMİR 1461 SPOR 2 – 0 KARABAĞLAR SEVGİ SPOR
- SMYRNA ATLETİK SPOR 0 – 5 KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK
- YEŞİLYURT SPOR 0 – 3 MİNİKORDU SPOR
- 1 İZMİRSPOR 12 11 0 1 45 9 36 33
- 2 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 12 9 2 1 42 10 32 29
- 3 KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK 12 8 3 1 33 8 25 27
- 4 İZMİR 1461 SPOR 12 6 4 2 21 18 3 22
- 5 KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR 12 5 2 5 24 21 3 17
- 6 KARABAĞLAR SEVGİ SPOR 12 4 3 5 20 23 -3 15
- 7 SMYRNA ATLETİK SPOR 12 3 4 5 18 20 -2 13
- 8 MİNİKORDU SPOR 12 3 0 9 18 48 -30 9
- 9 İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ 12 1 1 10 9 34 -25 4
- 10 YEŞİLYURT SPOR 12 0 1 11 4 43 -39 1
10.GRUP
- BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK 3 – 2 GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.
- BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 10 – 0 GÜRALTAY SPOR
- BUCA EFELER SPOR 4 – 0 İŞÇİEVLERİ SPOR
- ÖZEN SPOR 3 – 0 KOZAĞAÇ SPOR
- EVKA-1 SPOR 5 – 2 KURUÇEŞME SPOR
- 1 BUCA EFELER SPOR 12 11 0 1 45 6 39 33
- 2 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 12 9 2 1 45 13 32 29
- 3 EVKA-1 SPOR 12 7 1 4 47 22 25 22
- 4 ÖZEN SPOR 12 6 1 5 27 17 10 19
- 5 BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK 12 6 1 5 29 28 1 19
- 6 İŞÇİEVLERİ SPOR 12 6 1 5 21 25 -4 19
- 7 GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. 12 4 1 7 24 26 -2 13
- 8 KURUÇEŞME SPOR 12 4 1 7 18 24 -6 13
- 9 GÜRALTAY SPOR 12 3 0 9 11 43 -32 9
- 10 KOZAĞAÇ SPOR 12 0 0 12 7 70 -63 0
11.GRUP
- GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ 2 – 0 GAZİEMİR SPOR
- GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ 3 – 0 GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK
- BORNOVA ATA SPOR 0 – 4 SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR
- BUCA BELEDİYE SPOR 5 – 0 SARNIÇ GENÇLİKSPOR
- HİLAL SPOR 0 – 13 MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR
- 1 MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR 12 11 0 1 52 6 46 33
- 2 BUCA BELEDİYE SPOR 12 11 0 1 48 2 46 33
- 3 GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ 12 11 0 1 46 8 38 33
- 4 GAZİEMİR SPOR 12 7 0 5 27 20 7 21
- 5 SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR 12 5 1 6 22 23 -1 16
- 6 SARNIÇ GENÇLİKSPOR 12 5 1 6 22 24 -2 16
- 7 GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ 12 4 0 8 24 27 -3 12
- 8 GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK 12 3 0 9 15 51 -36 9
- 9 BORNOVA ATA SPOR 12 2 0 10 9 44 -35 6
- 10 HİLAL SPOR 12 0 0 12 9 69 -60 0
12.GRUP
- KİRAZ 1 EYLÜL SPOR 3 – 0 ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR
- BOZDAĞ SPOR KULÜBÜ 1 – 4 ÖDEMİŞ SPOR
- BAYINDIR SPOR 4 – 0 TİRE 2021 FK
- TORBALI ÇAYBAŞI SPOR 0 – 2 TİRE BELEDİYE SPOR
- TORBALI SPOR 3 – 0 TİREGENÇ 1970 SPOR
- 1 BAYINDIR SPOR 11 9 1 1 47 13 34 28
- 2 TİRE BELEDİYE SPOR 11 8 2 1 33 8 25 26
- 3 ÖDEMİŞ SPOR 11 8 2 1 33 12 21 26
- 4 TORBALI SPOR 12 7 3 2 44 19 25 24
- 5 BOZDAĞ SPOR KULÜBÜ 12 7 1 4 42 23 19 22
- 6 TİRE 2021 FK 12 5 3 4 27 19 8 18
- 7 KİRAZ 1 EYLÜL SPOR 11 3 0 8 19 37 -18 9
- 8 TORBALI ÇAYBAŞI SPOR 11 1 1 9 8 46 -38 4
- 9 ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR 11 1 1 9 7 56 -49 4
- 10 TİREGENÇ 1970 SPOR 12 1 0 11 6 33 -27 3
13.GRUP
- YELKİ SPOR 0 – 3 SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR
- GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 7 – 0 GÜMÜLDÜR SPOR
- ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ 2 – 4 ÇEŞME BELEDİYE SPOR
- BALÇOVA SPOR 0 – 3 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL
- 1 URLA BELEDİYESİ SPOR 10 9 0 1 62 9 53 27
- 2 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 11 8 1 2 48 13 35 25
- 3 GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 11 7 2 2 38 11 27 23
- 4 ÇEŞME BELEDİYE SPOR 11 5 4 2 39 25 14 19
- 5 SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR 11 4 2 5 20 37 -17 14
- 6 YELKİ SPOR 10 4 1 5 18 24 -6 13
- 7 ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ 11 2 2 7 23 36 -13 8
- 8 BALÇOVA SPOR 11 2 2 7 28 42 -14 8
- 9 GÜMÜLDÜR SPOR 10 0 0 10 4 83 -79 0
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE