HABERLERÖZEL HABER

“İYİ BAYRAMLAR…”

İzmir Amatör Spor kulüpleri federasyonu başkanı Efkan Muhtar’dan sayfamıza Özel Kurban Bayramı Mesajı…

ÖZEL HABER: MUSTAFA ÖZERGENE – İzmir Amatör spor kulüpleri Federasyonu Başkanı Efkan Muhtar, Kurban Bayramı ve Babalar Günü dolayısıyla sayfamıza özel bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Efkan Muhtar şu mesajları paylaştı ;

“Çok güzel bir sezon geçirdik. Tüm amatör camiamızın emektarlarına, fedakar yöneticilerine ve tüm sporcu kardeşlerime bu güzel sezonda bizlere desteklerinden ve sahalarda gösterdikleri başarılarından dolayı yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum. Yıllardır mücadelesini verdiğimiz yeni binamıza yerleştik ve sizlerin de bildiği gibi artık tüm çalışmalarımızı burada yürütüyoruz. Hepimiz için ve geleceğe güzel bir yatırım olarak ASKF binamız tüm spor camiamıza tekrar hayırlı olsun. Bu anlamlı organizasyonda yüzümüzü güldüren tüm çalışma arkadaşlarımıza ve çok değerli destekçilerimize tekrar tekrar teşekkür ederim.

Bu duygularla idrak ettiğimiz Kurban Bayramı’mızın bütün insanlığa hoşgörü, merhamet ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Kardeşlik ve dayanışma kültürümüzü daha da artıran sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar diliyorum. Amatör Futbol Ailesinin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını tebrik ederim.”

“FEDAKAR BABALARIMIZI UNUTMUYORUZ…”

Her kulüpte, her takımda kendi çocuğu gibi her sporcusuna babalık yapan, yöneticilik yapan, fedakar , cefakar tüm spor camiamızdaki Babalarımızın “BABALAR GÜNÜ” kutlu olsun. Nice sağlıklı, mutlu ve başarılı senelerde görüşmek üzere… Saygı ve selamlarımla…”

EFKAN MUHTAR – İZMİR ASKF BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.