HABERLERÖZEL HABER

Rekorların Hocası İmzaladı…

38 maçlık yenilmezlik rekorunu elinde bulunduran başarılı hoca Göksel Demirel, Karabağlar Spor ile anlaştı.

ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – 3 sezon 1.amatör ve süper amatör lig de Karabağlar FK ile rekorları alt üst eden, Namağlup şampiyonluklar ve 38 maçlık yenilmezlik rekorunu elinde bulunduran teknik sorumlu Göksel Demirel, İzmir’in köklü kulüplerinden yeni sezon hazırlıklarına başlayan Karabağlar Spor ile anlaştı.

2024-2025 sezonu süper amatör lig takımlarından Karabağlar Spor yeni sezona hızlı başladı. Şampiyonluk ve bir üst lige çıkmak hedefi ile hazırlıklarına başlayan Karabağlar Spor ,bu hedefler doğrultusunda rekorların hocası olarak bilinen Göksel Demirel ile el sıkıştı. Karabağlar Spor kulüp binasında yapılan imza töreninde başkan Adem Kuzu ve başarılı hoca Göksel Demirel hazır bulundu.

GÖKSEL DEMİREL “YENİ REKORLARA İNŞALLAH…”

Başarılı hoca Göksel Demirel imza sonrası yaptığı açıklamada ; “ Yıllarca top oynadığım ve süper amatöre takım kaptanı olarak çıktığım takımım Karabağlar Spor’dayım. Benim için önemli bir imza. Karabağlar futbolunu daha iyi yerlere getirebilmek için var gücümüzle çalışacağız. Hedefimiz Önce şampiyonluk ve bir üst lig inşallah. Çok değerli Karabağlar Spor kulübü yönetim kurulu ve Adem başkanım başta olmak üzere bu transferde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Karabağlar Spor camiasına hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Güzel bir sezon bizi bekliyor. Yeni rekorlara inşallah …“ ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ADEM KUZU ; ” AİLEMİZE HOŞGELDİN GÖKSEL HOCAM…”

Kulüp başkanı Adem KUZU imza sonrası yaptığı açıklamada ; “ Göksel kardeşimiz, çok başarılı bir hocamız. Karabağlar’ın yetiştirdiği çok önemli bir değer. Tecrübesiyle ve başarılarıyla takımımıza önemli güç katacaktır. Göksel hocamıza ailemize Hoş geldin diyoruz. Onu kadromuza, kulübümüze dahil ettiğimiz için çok mutluyuz. Göksel hocamla yeni rekorlara inşallah “ şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.