HABERLERÖZEL HABER

“Mutluyuz, Gururluyuz…”

Başkan Zafer Öztürk ; “Bu şampiyonluklar büyük projemizin küçük meyveleri aslında…”

ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME PLAY OF – C Grubu takımı KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR 9 yıllık bir serüven sonrası Süper amatöre merhaba demenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

2015 Yılında kurulan ve uzun yıllar sonra başarıda çok büyük pay sahibi olan çalışkan başkan Zafer ÖZTÜRK, 2 yıldır üst üste gelen şampiyonlukları sayfalarımıza anlattı. Başkan Zafer ÖZTÜRK; “Mutluyuz, gururluyuz. Öncelikle emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim. Şunun da altını çizmek istiyorum, bu şampiyonlukları 18 yaş ortalaması ile elde ettik” dedi.

Karabağlar Eski İzmir spor kulübü yönetimi gelen büyük ve tarihi başarı sonrası çok mutlu olduklarını belirtti. Başkan, Teknik ekip duygularını spor kamuoyu ile paylaştı. 9 yıl sonra Süper amatöre merhaba denen Şampiyonluk sonrası yapılan açıklamalar şu şekilde ;

BAŞKAN ZAFER ÖZTÜRK ; “AMACIMIZ GENÇLERİMİZ ÖNDERLİĞİNDE HER SENE BAŞARILI OLMAK”

“Mutluyuz, gururluyuz. Öncelikle emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim . Şunun da altını çizmek istiyorum. 18 yaş ortalaması ile elde ettik biz bu başarıyı . 2 yıldır üst üste aldığımız şampiyonluklarla 2. amatör ,1. amatör ve şimdi ise Süper amatör liginde mücadele edeceğiz. Bu şampiyonluklar büyük projemizin küçük meyveleri aslında. Amacımız gençlerimiz önderliğinde her sene üstüne koyarak başarılı olmak ve Karabağlar halkına hizmet etmektir.” ifadelerini kullandı.

SPORTİF DİREKTÖR YİĞİT ÖZTÜRK ; “BU ŞAMPİYONLUĞUN ASIL MİMARI ONLAR “
Çok güzel bir sezonu geride bıraktık. Emeği geçen herkese minnettarım. Sezonun başında çok güzel bir ekip kurduk daha doğrusu çok güzel bir aile olduk çok çalıştık ve hak etiğimiz şampiyonluğu elde ettik. Bundan sonrada üstüne koyarak Karabağlara yakışır şekilde temsil edeceğimizin sözünü veriyoruz. Ben tekrardan şahsım ve takımım adına bütün oyuncularımıza teşekkür etmek istiyorum . Bu şampiyonluğun asıl mimarı onlar. Hiç ara vermeden yeni sezon hazırlıklarına da başlıyoruz sadece beklemede kalın. ” şeklinde konuştu.

TEKNİK SORUMLU MURAT ESKİKALFA : “GENÇLERİMİZ VE ABİLERİ İLE ÇOK GÜZEL BİR BAŞARI ELDE ETTİK…”
Çok güzel geçen bir sezonu geride bıraktık. 2005-2004 yaş ortalamalı oyuncularımız ile çok güzel başarı elde ettik. Öncelikle çok güzel bir aile olduk oyuncularımın hepsi bir birinden yetenekli ve güzel karaktere sahipler ben sadece onların içindeki potansiyeli ortaya çıkarmalarına yardımcı olduğumu düşünüyorum . Bir de özellikle takımımız kaptanlarına abilerine teşekkür ediyorum takımı sahiplenip gençlere sahip çıktıkları için de biz bugün şampiyonuz . Emeği geçen başkanlarıma yöneticilerime ve tüm herkese teşekkür ederim.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.