ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

Mesev Çıtayı Yükseltti…

Mesev Gençlik ve Spor Kulübü Atılımlarına Devam Ediyor…

ÖZEL HABER : MUSTAFA ÖZERGENE – İzmir futbolunun dikkat çeken kulüplerinden Mesev Gençlik ve spor kulübü yenilikçi çalışmalarında çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Her zaman başarılı ve dikkat çeken atılımları ile spor kamuoyunun takdirini kazanan Mesev Gençlik ve spor kulübü bu sezon kurulan ve güzel bir sezon geçiren kadın futbol okulu antrenörü olarak Sıla Karatay ile anlaştı.

Her zaman yenilikçi çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Mesev Kadın futbol takımı Muğla Üniversitesi spor bilimleri fakültesi bölümü mezunu ve futbolcu olan Sıla Karatay’ı Kız futbol okulu antrenörü olarak göreve başlattı. Daha önce öğrencisi olan Sıla Karatay hakkında konuşan teknik sorumlu Davut Akar “Kelimelerin anlatamadığı duyguları yaşıyorum. Çok mutluyum. Futbolculuk döneminde çok başarılı olan bir sporcu Sıla şimdi takımımızda geleceğin gençlerini yetiştirip Türk futboluna kazandıracak. Tebrik eder ve antrenörlük hayatında başarılar dilerim. Hakkında hayırlısı olsun. Her zaman yanımızda olan Metin Gezici başkanıma da çok teşekkür ederim. ” ifadelerini kullandı.

Yıllardır futbol oynayan ve her zaman başarılı bir grafik çizen genç antrenör Sıla Karatay Muğla Üniversitesi spor bilimleri fakültesi bölümünden mezun olduktan sonraki ilk antrenörlük için heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtti. Genç antrenör Sıla Karatay imza sonrası yaptığı açıklamada ; “Böyle bir kulvarda göreve başlamamda bana şans veren büyük destek olan Metin Gezici başkanıma, her zaman her konuda yanımda olan kıymetli Davut Katar hocama çok ama çok teşekkür ediyorum. İnşallah genç kızlarımızla birlikte çok güzel işlere ve başarılara imza atarız. Çok hırslı ve umutluyum. Menderes kadın futbolunu en iyi yerlere getirmek için elimden ne geliyorsa yapmak için mücadele edeceğim. Hakkımızda hayırlısı olsun…” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.