ALT YAPI HABERLERİHABERLERÖZEL HABER

HEYECAN DEVAM EDİYOR…

Türkiye’de ilk defa yapılan Pınargücü Spor Kulübü altyapı sorumlusu Yalçın Akdemir tarafından organize edilen deplasmanlı lig devam ediyor…

İzmir’in, Manisa’nın , Aydın’ın en iyi kulüp ve U10 takımlarının bir arada olduğu turnuva tüm heyecanıyla devam ediyor. 2 hafta geride kaldı. . Organizasyondan sorumlu Pınargücü spor kulübü hocalarından altyapı sorumlusu başarılı teknik adam YALÇIN AKDEMİR “Turnuva gerçekten çekişmeli maçlarla devam ediyor. Birbirinden güzel yetenekler var. Altyapıya çok önem veren takımlar var. Turnuvadaki bütün kurallar normal lig kuralları gibi.” dedi.

“TÜRKİYE’DE BİR İLK “

Türkiye’de ilk defa yapılan ve müthiş yeteneklerin sahneye çıktığı bu özel ligde 2.hafta geride kaldı. Heyecanın ve temponun hiç düşmediği maçlarda kuralların normal lig kuralları gibi olduğu belirtildi.

Bu farklı ligi düzenleyen Pınargücü spor kulübü hocalarından ve başarılı antrenörü Yalçın Akdemir konu hakkında yaptığı açıklama da ; ” Türkiye’de ilk defa yapılan deplasmanı İzmir’in İzmir Aydın ve Manisa ve Balıkesir’in ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi katıldı. Takımlarının U10 takımlarının oluşturduğu deplasmanlı ligde heyecan sürüyor.  

Turnuva gerçekten çekişmeli maçlarla devam ediyor. Birbirinden güzel yetenekler var. Altyapıya çok önem veren takımlar var. Turnuvadaki bütün kurallar normal lig kuralları gibi. Bu güzel heyecana ortak olan tüm takımlarımıza, yöneticilerimize ve hocalarımıza çok teşekkür eder , başarılar diliyorum. Türk futboluna çok güzel yetenekler kazandıracak bu turnuvayı tüm sporseverlerimizin büyük keyif alarak takip etmesini istiyoruz. Her şey geleceğimiz çocuklarımız için ” ifadelerini kullandı.

HABER : MUSTAFA ÖZERGENE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.