SÜPER HEYECANDA BUGÜN…
Güventaş Hazır Beton İzmir Süper Amatör Lig’de bugün oynanan maçlarla heyecan devam etti…
2023-2024 Güventaş Hazır Beton İzmir Süper amatör lig, 10. 12.ve 13. hafta maçları ile devam etti. 02-03 ARALIK 2023 tarihlerinde oynanan maçların sonuçları ve puan durumları şu şekilde oluştu…
1.GRUP
12. HAFTA MAÇLARI
- NAFİZ GÜRMAN SPOR 3 – 1 BORNOVA HİTAB SPOR
- KEMALPAŞA SPOR 5 – 1 DENİZ SPOR
- KOYUNDERE GENÇLİK SPOR 1 – 0 HALİLBEYLİ 1979 SPOR
- HARMANDALI SPOR 4 – 1 BORNOVA IŞIKKENTSPOR
- KINIK BELEDİYE SPOR 3 – 0 ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR
- ÖZÇAMDİBİ SPOR 0 – 1 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
- 1 HARMANDALI SPOR – 28
- 2 ULUKENT GENÇLİKSPOR – 25
- 3 NAFİZ GÜRMAN SPOR – 25
- 4 KINIK BELEDİYE SPOR – 22
- 5 KEMALPAŞA SPOR – 19
- 6 BORNOVA IŞIKKENTSPOR – 18
- 7 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR – 15
- 8 BORNOVA HİTAB SPOR – 13
- 9 KOYUNDERE GENÇLİK SPOR – 11
- 10 DENİZ SPOR – 10
- 11 HALİLBEYLİ 1979 SPOR – 8
- 12 ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR – 0
- 13 ÖZÇAMDİBİ SPOR – 0
2.GRUP
10. HAFTA MAÇLARI
- GÜZELTEPE GENÇLİK 7 – 0 ULUCAK SPOR
- BAHÇELİEVLER SPOR 0 – 4 MENEMEN GENÇLİK SPOR
- DAMLACIK YAYLA SPOR 0 – 3 EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR
- ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK 0 – 1 ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR
- ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR 0 – 2 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR
- YOL SPOR – BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.
- 1 ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR – 28
- 2 ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR – 21
- 3 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR – 20
- 4 MENEMEN GENÇLİK SPOR – 20
- 5 GÜZELTEPE GENÇLİK – 18
- 6 EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR – 14
- 7 BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. – 13
- 8 ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK – 10
- 9 YOL SPOR – 9
- 10 BAHÇELİEVLER SPOR – 9
- 11 ULUCAK SPOR – 7
- 12 DAMLACIK YAYLA SPOR – 0
3.GRUP
13. HAFTA MAÇLARI
- YEŞİLYURT SPOR 3 – 6 AYRANCILAR GENÇLİK
- SELÇUK ÇAMLIK SPOR 2 – 2 YAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPOR
- KARABAĞLAR SPOR 1 – 4 TİRE BELEDİYE SPOR
- BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 3 – 1 İZMİR DEMİR SPOR
- BUCA BELEDİYE SPOR 1 – 3 ÖDEMİŞ SPOR
- GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ 1 – 2 YELKİ SPOR
- 1 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL – 32
- 2 ÖDEMİŞ SPOR – 31
- 3 AYRANCILAR GENÇLİK – 22
- 4 YELKİ SPOR -21
- 5 BUCA BELEDİYE SPOR – 16
- 6 TİRE BELEDİYE SPOR – 16
- 7 SELÇUK ÇAMLIK SPOR – 15
- 8 KARABAĞLAR SPOR – 15
- 9 İZMİR DEMİR SPOR – 11
- 10 YEŞİLYURT SPOR – 10
- 11 YAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPOR -10
- 12 GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ – 8
- 13 URLA BELEDİYESİ SPOR – 7
4.GRUP
10. HAFTA MAÇLARI
- 1925 GENÇLİK VE SPOR 0 – 3 GÜMÜLDÜR SPOR
- ŞİRİNYER SPOR 3 – 0 İZMİR 1461 SPOR
- GAZİEMİR SPOR 5 – 1 ÇIRPI DOĞAN SPOR
- TORBALI SPOR 1 – 0 GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR
- BEYDAĞ BELEDİYESPOR 0 – 1 SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR
- TOROSGÜCÜ SPOR 0 – 6 BALÇOVA SPOR
- 1 TORBALI SPOR – 28
- 2 BALÇOVA SPOR – 24
- 3 SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR – 22
- 4 GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR – 20
- 5 ŞİRİNYER SPOR – 16
- 6 GAZİEMİR SPOR – 14
- 7 BEYDAĞ BELEDİYESPOR – 11
- 8 İZMİR 1461 SPOR – 11
- 9 GÜMÜLDÜR SPOR – 9
- 10 TOROSGÜCÜ SPOR – 7
- 11 1925 GENÇLİK VE SPOR – 4
- 12 ÇIRPI DOĞAN SPOR – 0
HABER : MUSTAFA ÖZERGENE